Msn'de En Çok Hangisine Gıcık oLursunuz ?

msn de en çok hangisi sizi sinir eder ?

• Her Oturum Açışınızda 3 - 5 Kişinin Sizi Listesine Eklemiş Olması

Oy: 1 3.8%
  • Durmadan flood yapanlara

Oy: 2 7.7%
  • Durumuzda yokum,yazmayın vs yazdığı halde hala birşeyler yazmakta ısrar edenler

Oy: 4 15.4%
  • Görmemiş kişilerin program kullanarak sizi titreşim yagmuruna tutması

Oy: 7 26.9%
  • Sizi listesine o ekledigi halde sen ekledin diye diretenler..

Oy: 12 46.2%

• Kullanılan toplam oy
    26

cansın

Özel Üye
27 Nis 2008
8,788
31
ya ben şunlara uyuz oluyom v yerine w yazanlara z yerine s yazanlara g yerine q yazanlara bide ya yerine yha yazanlara güzelim türkçe'mizi katlediyorlar

Kesinlikle size katılıyorum, ben de çok üzülüyorum, hatta o anda düzeltmek istiyorum ama çoğu zaman vaz geçiyorum. Esasen vazgeçmemeli, düzeltmeli karşımızdakinin yanlışını, Türkçesi dururken yabancı kelimeyi tercih etmesini fakat içinde olmayan bir şeyi ne kadar yinelersek yineleyelim sanırım bu nafile ..:(

General Darknes

Uzman üye
15 Ağu 2008
1,364
10
Sizi listesine o ekledigi halde sen ekledin diye diretenler..

gıçık oluyorum aga yhaa inamıyoLArda sen ekLedin dioLAr.. hey Allahım yhaa :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.