msneniz hacklenmesin süper güvenlik (programsız)

22 Tem 2008
73
0
evet arkadaşlar şimdi size msnenizin nasıl hacklenmemesini anlatıcam (hacklenir ama siz kurtarırsınız) şimdi arkadaşlarilk olarak parolanızı unuttunuz mu butonuna tıklıyoruz sonra oraya kendi mailimizi yazıp e-postayla gönder diyoruz sonra msnemize gelen linki saklıyoruz ve biri sizi hacklediği zaman o linki kullanarak msn şifremizi sıfırlayabiliyoruz not:arkadaşlar bunu ben eskiden bi yerde okumuştum o zamanlar hack işleriyle uğraşmadığım için onu pek önemsememiştim ama şimdi çok önemli olduğunu düşünüyorum hepsini kendi elimle yazdım lütfen emeğe saygı

yegmneim oku bunu bu senin dedigin ancak bir gun gecerli olur ;) yani hersbah hackerlar uyanmadan( gerci onlar yatmaz ama ) bu işlemi yaparsan ana olur ;) that's okay?

cankess

Yeni üye
20 Eki 2009
1
0
özgürlük bayragi altinda yaŞayanlar kardeŞdİr ama ortaligi kariŞdiranlarda anasinin 25g Şeyİnden cikan deyİlde tersİnden cikandir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.