msü sınavı

yasenoluyo

Üye
26 Nis 2016
176
0
Msü sınavından 181 genelden Eşit ağırlıktan 186 aldım kamyo istiyorum astsubaylık sizce çağrılırmıyım tek hayalim asker olup abimin intikamını almak

yasenoluyo

Üye
26 Nis 2016
176
0

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
evet düşük oldu ya stajdan dolayı çalışamadım ama baraj 180 diyolar geçen herkesi çağrıcaklar astsubaylık için diye gördüm ondan ümidim var hala

umut fakirin ekmeğidir kardeşim iyi olur fakat yine de sen çok fazla kaptırma kendini çünkü çok iyi dereceler var hani arasından 10 bin kişi soruları görmeye yks ye hazırlık amacıyla girse desek yine de önünde binlerce kişi var,geçen sene de alınacak kişiden 20 bin kişi fazla çağırdılar mülakata gelmeyen vs diye de bu sene ben fazla kişi çağırılacağını sanmıyorum...

yasenoluyo

Üye
26 Nis 2016
176
0
umut fakirin ekmeğidir kardeşim iyi olur fakat yine de sen çok fazla kaptırma kendini çünkü çok iyi dereceler var hani arasından 10 bin kişi soruları görmeye yks ye hazırlık amacıyla girse desek yine de önünde binlerce kişi var,geçen sene de alınacak kişiden 20 bin kişi fazla çağırdılar mülakata gelmeyen vs diye de bu sene ben fazla kişi çağırılacağını sanmıyorum...

hayırlısı olsun ya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.