Çözüldü MtkLog nedir

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Merhabalar sayın tht üyeleri, Elimde covid için öğretmenlere verilen Etab model tabletlerden var geçenlerde dosyalara bakarken MTK log adı verilen Bir yazılıma rastladım sürekli çalışmakta olan bu yazılımın dosyalarına girdiğimde (.mtklog) yüzlerce şifrelenmiş dosya buldum bunların logolarım olduğunu düşündüğüm için her gün siliyorum. Bu program hakkında bilgi sahibi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim. İyi forumlar.

Son düzenleme:

AXPA

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
2,340
2
150
New World
Merhaba,

Tabletinizde ki "MTKLog" dosyası sizin tablette ki log kayıtlarınızın tutulup arşivlendiği dosyadır. Yani tabletinizde bir sorun olursa eski tarihli kayıt verilerinize ulaşabileceğiniz dosyadır.

Bu dosyalarınızı sildiğinizde log kayıtlarını da silmiş olursunuz.

Bilginize,

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Merhaba,

Tabletinizde ki "MTKLog" dosyası sizin tablette ki log kayıtlarınızın tutulup arşivlendiği dosyadır. Yani tabletinizde bir sorun olursa eski tarihli kayıt verilerinize ulaşabileceğiniz dosyadır.

Bu dosyalarınızı sildiğinizde log kayıtlarını da silmiş olursunuz.

Bilginize,

Bilgilendirme için teşekkür ederim :))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.