mükemmel .bat komutları

BEYA

Yeni üye
8 Nis 2013
12
0
arkadaşlar bu kodlala ugşmayın yoksa konucuna katlanmak zorunda kolırsınız benden demesi ama yinede size kalmış

Elgun01

Yeni üye
9 Nis 2013
7
0
Eywh kardeşim çok güzel bir paylaşım olmuş farklı .bat kodlarıda var kavga ettiğim birine şu şifrelemeyi yolladım deliye döndü nasıl yalvarıyodu
Jele! Dinle beni!

Biz hepimiz bu siteye üye olurken sadece üye olmadık!
Missionumuza yemin etdik.
Sen şimdi söylüyorsun ki ben kıdığım arkadaşıma böyle virus yolladım.
O arkadaşının günahı neydi!
Biz sadece TÜRK halkına küfür edenleri idam ediyoruz akıllı ol.:diablo

BaySakin

Kıdemli Üye
13 Tem 2012
3,395
1
Ben cevap vermiyorum kasıtlı 9 ay önce açdığım bir konu ama güncelliyorlar işte :)

NGo

Yeni üye
2 May 2013
35
0
ben bu kodları denemek isyorum ama nasıl deneyecem :) kendi pc me zarar verirsem :p

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.