Multi Hesap Banlanma

siradanbirisii

Yeni üye
4 Mar 2021
8
0
Selamun aleyküm arkadaşlar ilk öncelikle şöyle söyleyeyim anket sitesilerinden bi tanesinden para kazanıyorum ama 2. hesabi açtığım zaman algiliyorlar ve hesabim ban yiyor (ip değişip denedim olmadı) peki ban yememek için ne yapmam gerekiyor şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

siradanbirisii

Yeni üye
4 Mar 2021
8
0
En garanti yöntem sanal makineye linux tabanlı işletim sistemi yükle ve ordan tora bağlan.
Tor'u engelleyebilir eğer engellerse güncel proxylerden kullan.

Proxy algilanirsa oda ban sebebi sence işe yarar mi ? Vmos pro sanal makina denedim ise yaramadı

Merhaba,
Farklı cihaz, farklı internet ve tabii ki farklı hesap bilgileriyle bir hesap oluşturursanız algılanmayacaktır.

Doğrudur ama en fazla 3 veya 4 oluşturursun ama daha fazlasi lazım o yüzden farklı cihaz sınırlı :))

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Cihaz bilgilerini değiştirmen gerekmekte ancak bu şekilde fark edilmeden hesap açabilirsiniz. Örnek verelim Mac adresi sen formatlasan bile hep aynı kalacaktır

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN
Çok basit çözümü vardır. Örnek olarak kendi telefonunda üye oldun arkadaşının evinde arkadaşının telefonu ve tabiki arkadaşının interneti ile sanki ona açıyormuş gibi açacaksınız ama şunu bilmiyorum yine sizin ıp adresinizi tesbit edip multi hesap diyebilir bunu düşündünüzmü.

İyi Forumlar

siradanbirisii

Yeni üye
4 Mar 2021
8
0
Çok basit çözümü vardır. Örnek olarak kendi telefonunda üye oldun arkadaşının evinde arkadaşının telefonu ve tabiki arkadaşının interneti ile sanki ona açıyormuş gibi açacaksınız ama şunu bilmiyorum yine sizin ıp adresinizi tesbit edip multi hesap diyebilir bunu düşündünüzmü.

İyi Forumlar

Biliyorum ise yarıyor ama en fazla kaç açabilirim ki böyle bana bunun yöntemi lazım

Cihaz bilgilerini değiştirmen gerekmekte ancak bu şekilde fark edilmeden hesap açabilirsiniz. Örnek verelim Mac adresi sen formatlasan bile hep aynı kalacaktır

Evet değişmez ama vmos özel rom olarak yaparak değiştim ama yinedr fayda etmedi

kimsesizkentin

Yeni üye
4 Mar 2021
9
0
WORLD
Selamun aleyküm arkadaşlar ilk öncelikle şöyle söyleyeyim anket sitesilerinden bi tanesinden para kazanıyorum ama 2. hesabi açtığım zaman algiliyorlar ve hesabim ban yiyor (ip değişip denedim olmadı) peki ban yememek için ne yapmam gerekiyor şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi günler

İp banlanır ayrıca kulanıcı isminede banlandığı için bişey yapamazsın

siradanbirisii

Yeni üye
4 Mar 2021
8
0

sta666

Üye
17 Şub 2021
78
1
Mac adresini değiştirip ardından ne yapacaksan sağlam bir vpn ile yaparsan büyük ihtimalle yapabilirsin. Tmac ve NordVPN kullanabilirsin.
Veya Sanal makineye linux kurup da yapabilirsin. Bu işlem için de virtualbox kullanılabilir.

Tmac: TIKLA
NordVpn: TIKLA
VirtualBox: TIKLA

siradanbirisii

Yeni üye
4 Mar 2021
8
0
Mac adresini değiştirip ardından ne yapacaksan sağlam bir vpn ile yaparsan büyük ihtimalle yapabilirsin. Tmac ve NordVPN kullanabilirsin.
Veya Sanal makineye linux kurup da yapabilirsin. Bu işlem için de virtualbox kullanılabilir.

Tmac: TIKLA
NordVpn: TIKLA
VirtualBox: TIKLA

Bu dediğiniz yöntemi dünden beridir deniyorumm yarın ödeme talep ettigim zaman ban yiyecek miyim onu bilmiyorum o zaman buraya yazarım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.