Mustafa kemal atatürk ile ilgili şok idda

tqnx.

Üye
26 Eyl 2009
224
0
Merhaba öncelikle bugün gazetede dikkatimi çeken bir yazıyı sizlerle paylaşmak istedim sizin düşünceleriniz nedir bu konuyla ilgili onu ögrenmek isterim.bu konu ile bilgili olan arkadaşlarımız belki vardır illaki konunun yanlış yere çekilmesini istemem amacım sadece paylaşmak ve doğru bilgi edinmektir teşekkürler iyi forumlar.

8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'la ilgili tartışmalar tüm hızıyla devam ederken gazeteci Yiğit Bulut'tan çarpıcı bir açıklama geldi. Bulut'a göre, Atatürk zehirlenerek öldürüldü.

8.Cumhurbaşkanı Turgut Özal'la ilgili tartışmalar tüm hızıyla devam ederken gazeteci Yiğit Bulut'tan çarpıcı bir açıklama geldi. Bulut'a göre, Atatürk zehirlenerek öldürüldü.

NİZAMÜLMÜLK'TEN GÜNÜMÜZE BU BÖYLE

Gazeteci Mustafa Özcan ve eski AK Partili Yaşar Yakış'ın da katıldığı 24 TV'de ekrana gelen tartışma programında açıklamalarda bulunan Yiğit Bulut, Büyük Selçuklu Devleti'nin veziri ve Siyasetname adlı öğütler kitabı yazarı Nizamülmülk'ten günümüz ümmeti ve milleti için çalışan kim varsa ortadan kaldırıldığını iddia etti.

ATATÜRK'Ü BİLE ZEHİRLEDİLER

Batı'nın Ortadoğu siyaseti olarak aynı olayların Osmanlı'da da yaşandığına dikkat çeken Bulut, Fatih Sultan Mehmed'in ve birçok Sadrazam'ın zehirlendiğini ya da kafası kesilerek yok edildiğini hatırlatırken, izleyiciden gelen "Turgut Özal'ı da bu yüzden zehirlediler" tweetine karşılık "Ben bir adım daha ileri gidiyorum, Atatürk'ü bile bu yüzden zehirlediler" iddiasında bulundu.

[url=http://bit.ly/c25MCx][/URL]

Hack00007

Katılımcı Üye
20 Eki 2012
323
0
Nereye...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.