Müzik Paketi

RedWormZ

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
986
3
Istanbul
Selamun aleykum herkese iyi forumlar dilerim, benim ricam muzik paketi turkce İngilizce yani bir muzik paketi elinde olanlar varsa yada forumda varsa bulamadım ben verirseniz cok sevinirim tesekkur eder iyi forumlar dilerim..

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Bunun için belirli bir ruh haline göre playlist aramak en iyisi olur

İndireceğiniz dosyalar güvensiz olabilir

Hatta bu durum için Tubidy uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim
Gayet her türlü çeşit mevcut

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Bunun için belirli bir ruh haline göre playlist aramak en iyisi olur

İndireceğiniz dosyalar güvensiz olabilir

Hatta bu durum için Tubidy uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederim
Gayet her türlü çeşit mevcut

Tubidy apple store mağazası için artık mevcut değil onun yerine Iplay bakabilirsiniz. Spotify, Apple music, fizy, mood gibi gibi müzik programları ile müzik keşfedebilirsiniz.

RedWormZ

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
986
3
Istanbul
Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.