Mybb Üyelerim Hakkında

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Arkadaşlar benim bir mybb forumum var.Bu forumda üyelerim hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum.Örneğin bir sayfada her şey kayıtlı olsun.Sadece adminler girebilsin bu sayfaya.Mesela bir konuda kaç dakika durmuş,bir bölümde ne kadar vakit geçirmiş.Bu ve bunun gibi bir çok bilgiyi öğrenmek istiyorum.Bir yolu var mıdır ?

jkhacking

Uzman üye
25 Haz 2016
1,607
23
root
Mybb değil sadece bütün sitelerde kullanmak için yandex metrika kullanablirsiniz kullanıcı io sini aratırsanız forumda kullanıcı olarak da çıkar.

Bütün hareketlerini bu sayede göreebilirsiniz.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Yazılım olarak elbet yapılabilir. Fakat zor olmasada uzun süren bir işlem bunu yapmak. O yüzden pek uğraşmaz kimse. Ama hosting panelinden bu dediklerine bakabilirsin loglardan.

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
Silinen yoruma cevap :trl

Burası bir site, ben de sitelerle ilgili bilgi paylaşıyorum.Bunda sorun yoksa reklam veya "adam toplamak" yapılmadan forumlarla ilgili bilgi alınabilir.
Zaten arkadaşın sitesi MyBB, burası vBulletin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.