Nasıl basın medya asistanı olabilirim

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
483
6
Sorularının cevabı burada.

Fakat alımlar kapalı, konuyu takip ederseniz açıldığında göreceksiniz.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,310
1,435
(nowhere) in

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
1,574
Instagram
Merhaba. Tim alımlarımız kapalı ama kulüp alımlarımız bugün açılıyor. Oraya başvuru atabilirsin. Faydaları ise forumun sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Eğer ilgin varsa kesinlikle gelmelisin. Hem eğlenirsin hem de sosyal medya hakkında bilgi sahibi olursun

Merhaba. Tim alımlarımız kapalı ama kulüp alımlarımız bugün açılıyor. Oraya başvuru atabilirsin. Faydaları ise forumun sosyal medya hesaplarını yönetiyoruz. Eğer ilgin varsa kesinlikle gelmelisin. Hem eğlenirsin hem de sosyal medya hakkında bilgi sahibi olursun
Hocam Ben Gelmek İstiyorum Dm Den Mesajımı Size İletim Bakarsanız Beni Aranıza Alırsanız Sevinirim Şimdiden Teşekürler Hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.