Nasıl Basit RF Jammer Yapabilirim?

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
611
8
91
Merhaba ben arduino ve diğer mikrodenetleyiciler konusunda ve elektronik konusunda orta düzey bilgiliyim telefon, hücresel veri ve diğer radyo dalgalarını en azından 10 metre yarçapta engelleyebilecek bir jammer yapmaya çalışyorum eğer elinizde hazır bir kart devresi veya mümkünse gerber dosyası varsa bunu benim ile paylaşır mısınız?

whyte0sec

Üye
19 Haz 2023
135
75
Usa, New York
Merhaba ben arduino ve diğer mikrodenetleyiciler konusunda ve elektronik konusunda orta düzey bilgiliyim telefon, hücresel veri ve diğer radyo dalgalarını en azından 10 metre yarçapta engelleyebilecek bir jammer yapmaya çalışyorum eğer elinizde hazır bir kart devresi veya mümkünse gerber dosyası varsa bunu benim ile paylaşır mısınız?
rez, ne yanıtlar gelcek merak ettim

DOKTR1N

Moderatör
Öncelikle Merhaba değerli üye;

Bu tür devrelerin yapımı yasaklanmıştır, ama öğrenmen gerekenleri aşağıda listeledim.

Öğrenmen gerekenler ;

-Amplifakatör nasıl yapılır ve sınıflarına göre yapım şekilleri .
-Akım kazancı, gerilim kazancı , distorsiyon nedir?
-Boostup Capacitor Nedir nasıl kullanılır?
-Bu işin olmazsa olması düzgün bir anten nasıl yapılır ve bu devreye uygun nasıl hazırlanır?

İyi forumlar dilerim...

ScriptKid

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
611
8
91
Öncelikle Merhaba değerli üye;

Bu tür devrelerin yapımı yasaklanmıştır, ama öğrenmen gerekenleri aşağıda listeledim.

Öğrenmen gerekenler ;

-Amplifakatör nasıl yapılır ve sınıflarına göre yapım şekilleri .
-Akım kazancı, gerilim kazancı , distorsiyon nedir?
-Boostup Capacitor Nedir nasıl kullanılır?
-Bu işin olmazsa olması düzgün bir anten nasıl yapılır ve bu devreye uygun nasıl hazırlanır?

İyi forumlar dilerim...
bana devre şemasını atmanız veya gerber dosyasını vermeniz bir suç teşkil etmezki belki ben bunu eğitim amaçlı kullanıcam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.