Nasıl Bir İcat Yapmalıyım ?

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0
06-icat-563x320.jpg

Hepinize Merhabalar Tasarım Dersine Öğretmenimiz Bizlerden Ya Bir İcat Yapmamızı Yada Var Olan Birşeyi Geliştirmemizi İstedi Ben İcat Yapmak İstiyorum Çünki Bu Öğretmen Kolay Kolay Kimseye Güzel Not Vermez.. Ben Bir İcat Yapmak İstiyorum Öğretmenimi Şaşırtmak İstiyorum
Nasıl Birşey Yapmalıyım Bana Direk Bunu Yap Demeyin İlham Verin Kendim Yapayım Olmayan Birşey Yapmamlazım Gerçekten Zor İş :) İlham Alabileceğim Fikir Üretebileceğim Site Vb Varsa Önermekten Kaçınmayın.. 2 Haftadır Düşünüyorum Ama Yok..

NOT:
LÜTFEN LİNKLERİ ÖZEL MESAJ İLE ATIN LİNK PAYLAŞMAK YASAKTIR. ATANLARDAN SORUMLU DEĞİLİM CEZA ALIRLARSA BENDEN SORMAYIN BEN UYARIMI YAPTIM.. (KURALLAR GEREĞİ)

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Dostum Basket Potalı Çöp Yap... Genellikle Orta Okul Ve İlk Okulda Çöpler Yere Atılır Ve Onun İçin Potalı Çöp Yaparsan Basket Atmaya Çalışırlar Ve Çöpü Atmış Olurlar... 3 Yıl Önce Bende Yapmıştım Bu Projenin Aynısını Ve 100 Almıştım.

ByMuratTr

Kıdemli Üye
19 May 2016
2,234
1
Anadolu
https://youtu.be/XrgeOfFyGLI o zamanlar benim aklımda bu vardı ama yapmak bir türlü nasib olmadı. Bu zor geldiyse how to make a hydraulic excavator diye aratırsan daha basit ve yapımı daha kolay olanları bulabilirsin. Motor, arabayi bulunduğu yerdn hareket ttirme fln yok. Sanırsam öğretmenin de dış güzellikten çok işlevine bakacağı için bunlara da gerek kalmayacaktır. Bu videoda biraz abartılı olmuş bu oyuncak için. Malzemeleri bulunca 1 gününü alır. Mesela o taş yerine karton kullan. Umarım güzel bir şey çıkar. :)

TenderMonster

Yeni üye
24 Ağu 2017
23
0
https://youtu.be/XrgeOfFyGLI o zamanlar benim aklımda bu vardı ama yapmak bir türlü nasib olmadı. Bu zor geldiyse how to make a hydraulic excavator diye aratırsan daha basit ve yapımı daha kolay olanları bulabilirsin. Motor, arabayi bulunduğu yerdn hareket ttirme fln yok. Sanırsam öğretmenin de dış güzellikten çok işlevine bakacağı için bunlara da gerek kalmayacaktır. Bu videoda biraz abartılı olmuş bu oyuncak için. Malzemeleri bulunca 1 gününü alır. Mesela o taş yerine karton kullan. Umarım güzel bir şey çıkar. :)

Bu Malzemeleri Bulup Almak Ve Eime Ulaşması Yarım Sat Sürmez :D Ama Olmayan Birşey Yapmam Zazım Uzaktan Kumadalı Kepçe Değil :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.