Nasil birinin Telefonunu takip edebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

El_Favor

Yeni üye
25 May 2009
3
0
Sayin arkadaslar ben Enes (lakap:Favor)
ben 3 gun once sevdigim kizla cikmaya basladim fakat bir turlu guvenemiyorum,
bugun telefonu tumden kapaliydi ve suana kadar da acilmadi...
Ben Belcikada kaliyorum ve pek turk sitelerini takip edemiyorum ama boyle sitelerin bana yardimci olacagini dusunuyorum ;)
biri bana bir link yollayabilirmi tabi varsa onu takib edebilecegim?

Tessekurler
El Favor

lakinta

Üye
11 Nis 2008
211
0
onu takp etmen ıcın bıldqm kadaryla bi program yok ama casus telefonlar war alıp onlardan hediye etmen gerekıyor sevgiline :)

Commandos

Yeni üye
30 Haz 2009
5
0
İstanbul
Kardeşim Telfon Casus programları var sana bu lazım fakat bu programlar ücretli hiç bir yerde bulunmuyor turkcell bayilerinde veya telefoncularda bulabilirsin...

zerolance

Katılımcı Üye
29 Haz 2009
520
0
Aksaray
takip programı olduğunu sanıyorum bi yerden duymuştum biraz araştırısan bulursun sanırım kolay gelsin

webis

Yeni üye
12 Tem 2009
5
0
kardeş tele kulaklikmi yapacann vaz gec sen bu isten bencee sevdigin birii ne yapimaz buu zaman la daha iyi tanirsinn

FL4SH_CLUB

Yeni üye
6 Tem 2009
36
0
WIEN
Google : Sicak takip yazarsan gelir ama o programi satin alman lazim yada sanal casus yaz bulursunn

isne yararsa sevinirim

şükra

Yeni üye
15 Tem 2009
43
0
senle çıkan birisinin baskalrıyla cıkma ihtimali oldugundan dolayı pek güvenmesen iyi olur kardes

19 Tem 2009
166
0
eğer illaki telefonunu takip etmek istiyorsan ve birazda hack işinden anlıyorsun telefon hafızasına girebilirsin tabii bunun için bir kac hack programları gerekıyor yalnız dikkatli ol hack işinden anlıyorsan ve onun telefonunu hack ediceksen onun telefonunda virüs varsa senin bilgisayarına bulasabılır bunun için bilgisayarına Firewall ( Güvenlik Duvarı ) indir ve kur
yardımcı olabildiysem nemutlu bana !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.