Nasil birinin Telefonunu takip edebilirim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mv.sakal

Yeni üye
9 Eki 2009
3
0
senı oldurecekmı aldatacakmı neye guvenmıyon aslında ıkı sekıllede ruhun yok olacak kımsenın ozelıne gırmeye hakkın yok kardes guven mıyorsan guvenecegını bul onun telefonunu ızlemektense gozlerını hareketlerını ızle mahreme saygı goster

komiksesli

Yeni üye
20 Tem 2009
10
0
Güven konusunda Arkadaslara katışlıyorum ama bende hemen hemen ayni dertden yanıyorum halen arasdirmadayim suan piyasadik prgramlarin cogunu dendim bi sonuc alamadim bende cevremdeki kardeslerime dadanan sapıklardan sikayetciyim bunun önlemini almak icin telden yer belirleme prgramini arasdiriyorum ama aylardir bi sonuc alamdim umarim bulurum sizlerlede paylasirim

hamdullah_47

Yeni üye
31 Mar 2009
6
0
kardeş buldummmmmmmmmmm

biliyormusun ne yapacaksın git bir oto servisine sevgiline gprs taktırsın :D:D:D:D:D:
bu kadaar basit

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
kardeşim casus tel yazılımları var...ama paralı tabiki fiyatlarıda çok yüksek o yüzden full bulman imkansız ama demo indirip işini gördükten sonra silip atarsn bence işini görür...yazılım s60 destekli tellerde çalışıo ve kız arkadaşnn telini alıp gizlice yüklemen lazım onun teline...bulndğu yer konştğu kişi msjlaştğı kişi hepsini smsle bildirio diye biliorm...

blekas

Yeni üye
30 Kas 2007
30
0
çaktırmadan telini al onun numarasını kendi numarana yönlendir en azından onu kimler arıyo kimler mj çekiyor onu ögrenirsin 2 gün sonrada düzeltirsin

genç_hack

Katılımcı Üye
21 Mar 2009
310
0
hem kardes zaten bi program var bluetoothla telefona girip mesajları felan okuon o işine yarar adı super bluetooth formda var araştır

H-1-N-1-

Uzman üye
25 Tem 2010
1,950
0
İstanbul
Güvenmiyorsan Ayrıl Derim Ama Yok Ayrılamam Dersen Casus Programları VaR Mesaj Yoluylada Yükleyebiliyorsun Telefona Bi Araşdır onları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.