Nasıl hack yapabilirim

Blooderfire

Yeni üye
16 Nis 2022
30
3
Hepinize selamlar THT ailesi, umarım bu konu yasak değildir. Hacking de yeniyim iss açık vs yapabiliyorum bi kaç arkadaşım linux indir hack yapabilirsin dedi linux üstünden nasıl hack yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim + bu konu yasaksa özür dilerim

Mübarek İnsan

Yeni üye
23 Haz 2022
28
11
Merhaba,öncelikle sanal makine kurabilirsin.Sonra gerek tht kaynakları gerek youtubada toollar var onları kullanabilirsin.Mesela Zphisher toolunu kullanarak sosyal mühendislik yoluyla instegram hesabı alabilirsin.

Wixstra

Katılımcı Üye
10 Mar 2021
311
183
Google
Hepinize selamlar THT ailesi, umarım bu konu yasak değildir. Hacking de yeniyim iss açık vs yapabiliyorum bi kaç arkadaşım linux indir hack yapabilirsin dedi linux üstünden nasıl hack yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim + bu konu yasaksa özür dilerim
Hack Yapmanızı önermem. Programlama Ve network temelleri öğren.
https://www.turkhackteam.org/konular/siber-guvenlige-giris-kilavuzu-taipan.1614290/
Bu konu Yeni Başlayanlar için biçilmiş Kaftan bu Konuyu oku sorularına cevap bulacaksın Hack yapmak için acele etme en az 1yıl calış iyi seviyeye gel sonra ctf çözmeye başla

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Dostum yeni başlayanlar şu cümleyi bırakmalı "nasıl hack veya hacker olabilirim" dostum çok araştırmanız lazım gerçekten ne yazarsın mesela popüler web açıkları ne çıkacak karşına xss, sql, idor ıss gibi gibi sonra ordan mesela ne seçtin sql mi sql öğren sql injection mesela bu açık riskli bir açıktır zararlı açıktır bunu öğren derim hem zevkli hemde çok araştırma yapabilceğin bir konu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.