Nasıl Hacker Olunmaz? Lamerlik Nedir?

hackertype

Üye
15 Mar 2018
187
0
Sanal Alem
[COLOR="YellowHerkese selam, Bugün sizlere "Hacker Nasıl Olunmaz,", "Lamerlik Nedir'i" maddeler halinde anlatacağım ve Lamerlik kavramına psikolojiksel bir yaklaşım sergileyeceğiz.

Öncellikle forumda bazı arkadaşlar görüyoruz; Şuraya girdim, şuraya bastım, şunu çıkarttım tarzında postlar paylaşıyorlar aman kardeşim yavaş bas yavaş çıkart ya sakin neyse iyi ki paylaşıyorlar bizi güldürüyorlar.

Lamerlik Nedir?

[IMG]https://pm1.narvii.com/5595/6f110b8b25cc515a2c301d2caff68415161c5bb8_hq.jpg[/IMG]

Lamerlik = Cahilliktir. Kısaca tanımı budur. Ya nasıl "Cahiliktir" daha geçen gün index basıyorduk ben şimdi Lamermiyim diye düşünen olursa malesef canım kardeşim mis gibi Lamersin. Lamer kişisi, sistemin nasıl çalıştığını bilmez, bir program nasıl yazılır bilmez, büyükleri ile nasıl konuşur bilmez, analitik düşünemez, neden-sonuç ilişkisi kuramaz, tekrarcıdır, taklitcidir. En kötüsü'de bu Lamer kişisi bunların hiç birini öğrenmek istemez, bunları anlamak için çaba sarfetmez işte bu yüzden hep cahil kalacaktır. Gelin bunların etki altında olduğu psikolojik etkiyi tanımlayalım dunning-kruger..

[SIZE="4 [URL="https://tik.lat/0mlns"] Üstat Felsefesi[/URL]

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.