Nasıl konu açarım ve konu tavsiyesi verir misiniz?

Chapo Bey

Üye
27 Kas 2020
52
0
KERKÜK
Öncelikle Selamun Aleyküm.Form üzerinde hesabımı 2020 de kurdum ancak girmiyodum. şu anda biraz daha aktifim.Fakat nasıl konu açacağım ve hangi konularda yapacağım hakkında bilgi ve tavsiye arıyorum. Varsa bilgilendiricek kardeşlerim hocalarım şimdiden teşekkür ediyorum iyi gunler :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,606
3
424
KATO DAĞI
Cevap: Konu nasıl açılır ve konu tavsiyesi

merhaba chapo dostum konu açmak için herhangi bir bölümün üstüne tıkla sol yukarıda yeni konu aç kısmından konu açabilirsiniz ve oradaki eklerden konularınızı güzel bir hale getirebilirsiniz + olarak network web server güvenligi ile iligili konular açmanı tavsiye ederim biraz araştırma yaptıktan sonra eminim kendine bir çok konu bulacaksın

Chapo Bey

Üye
27 Kas 2020
52
0
KERKÜK

merhaba chapo dostum konu açmak için herhangi bir bölümün üstüne tıkla sol yukarıda yeni konu aç kısmından konu açabilirsiniz ve oradaki eklerden konularınızı güzel bir hale getirebilirsiniz + olarak network web server güvenligi ile iligili konular açmanı tavsiye ederim biraz araştırma yaptıktan sonra eminim kendine bir çok konu bulacaksın
Teşekkür ederim Shanner hocam :)

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
14
767

konu açarak konu nasıl açılır diye soran değerli kişi :) ilgi alanına yönelik kategoride konular açabilirsin kendini geliştirmen içinde yararlı olur

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6

Merhaba, kategorilere bakın hobiniz olan veya o kategori üzerinde araştırmalar yapıp kendimde bir şeyler öğrenmek istiyorum derseniz herhangi birini seçiniz. Örnek veriyorum Siber Güvenlik bölümüne gidin konulara bakın, bu eksik konu olmuş veya devamı gelir dediğiniz herhangi bir konu varsa o konu üzerine araştırma yapın ve özgün bir makale yapmaya çaba gösteriniz. Eğer alıntı yapıp konu içerisine alıntı linki eklemezseniz konunuz çöpe taşınır, özgün konu daime iyidir. Özgünlük kontrolu için smallseotools.com sitesini öneririm. Hem bu sayede özgün konu açıp kendinize yeni şeyler öğretmiş olursunuz. Tavsiye isterseniz Siber Güvenlik Ve Sosyal Mühendisliği öneririm. Konularıma bakarsanız fikir edinmiş olabilirsiniz.

Chapo Bey

Üye
27 Kas 2020
52
0
KERKÜK
konu açarak konu nasıl açılır diye soran değerli kişi :) ilgi alanına yönelik kategoride konular açabilirsin kendini geliştirmen içinde yararlı olur
Formdan tam anlamıyla anlayamadıgım için yardım merkezi üzerinden açtığım konunun sadece o bölümde kaldığını sandım.Ana konu nasıl açılır diye soruyordum kusura bakmayın.Teşekkür ederim öneriniz için

ωσитαѕ;9364680' Alıntı:
Merhaba, kategorilere bakın hobiniz olan veya o kategori üzerinde araştırmalar yapıp kendimde bir şeyler öğrenmek istiyorum derseniz herhangi birini seçiniz. Örnek veriyorum Siber Güvenlik bölümüne gidin konulara bakın, bu eksik konu olmuş veya devamı gelir dediğiniz herhangi bir konu varsa o konu üzerine araştırma yapın ve özgün bir makale yapmaya çaba gösteriniz. Eğer alıntı yapıp konu içerisine alıntı linki eklemezseniz konunuz çöpe taşınır, özgün konu daime iyidir. Özgünlük kontrolu için smallseotools.com sitesini öneririm. Hem bu sayede özgün konu açıp kendinize yeni şeyler öğretmiş olursunuz. Tavsiye isterseniz Siber Güvenlik Ve Sosyal Mühendisliği öneririm. Konularıma bakarsanız fikir edinmiş olabilirsiniz.

Dediğinizi yapacağım teşekkür ederim iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Aspect

Özel Üye
29 Şub 2020
1,396
4
1,574
Instagram

Merhaba konunun nasıl açıldığını herkes söylemiş ben de ne konusu açabilceğiniz hakkında yorum yapacağım. Forumda dolaşın hangi bölümde bilginiz varsa oraya odaklanın. Forum ve bölüm kurallarını okuyun. Ardından açıklayıcı bi şekilde renkli, göze hoş gelen, bol resimli konular açabilirsiniz

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
4
905
ZYZZ

Öneri olarak şunu diyebilirim size. Önce bir alt dalınız olsun ona göre konu açın ama açarken farkındalık yaratacak şekilde açmaya çalışın.

BaYRaKal

Üye
23 Ağu 2019
188
51

Konunun nasıl açılacağını herkes söylemiş genel olarak ben size hangi alanda konu açmalısınız tavsiyede bulunayım. Öncelikle açacagınız konu özgün olmalıdır

Özgün konu nedir?
Özgün konu, kısaca yazarın kendi cümleleri, örnekleri ve kendi düşünceleriyle hazırladığı konuya denir. Adından anlaşılacağı gibi özgün konunun hiçbir yerinde farklı kaynaklardan alıntılanan içerik bulundurulmaz.

İlgi alanınızı belirleyip ilgi alanınıza göre konu açabilirsiniz. Veya da başvuruları takip edip ilgi alanınıza göre bir ekibe girdikten sonra o ekipteki konularınıza göre de foruma konu açabilirsiniz. Kendi yaptığınız dikkat çekici çalışmaları paylaşabilirsiniz vs. vs.

Formumuzda daha önce açılan bu konuya bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz.

İyi Günler.. Kolay Gelsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.