Nasıl local wifi ağıma bağlı olan cihazları görüp saldırabilirim

8 Ağu 2022
87
45
Dünya
Merhaba arkadaşlar,

Başlıktan görmüş olduğunuz üzere wifi ağımdaki komşularıma ders vermek istiyorum. Ne tür bir saldırı yapmalıyım? Aydınlatır mısınız?

Teşekkürler...

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Tamamdır kankam, aktif olduğunda yardımcı olursun.
Kankam bu bir seri al buda link=
sanırım son video atıl hocaya ait değil bir alakası yok çünkü bilgin olsun iyi günler.
Ben denedim ve başarılı oldum bilgileri ele geçirmedim ama evde o zamanlar amcam vardı denedim amcam maç larla alakalı bir siteye girmişti x sitesi diyelim biz buna ben saldırıyı başlattım ve bir baktım amcamın telefonunda girdiği yerlerin hepsini görebiliyorum x sitesine girdiğini görmüştüm amcamada söyledim daha sonra :D sen bilgileri ele geçireceksen ona göre videoyu izle fakat sanırım cookie olarak geliyor bilgiler cookieleri kırman lazım ama artık onu o zaman düşünürsün kolay gelsin

8 Ağu 2022
87
45
Dünya
Kankam bu bir seri al buda link=
sanırım son video atıl hocaya ait değil bir alakası yok çünkü bilgin olsun iyi günler.
Ben denedim ve başarılı oldum bilgileri ele geçirmedim ama evde o zamanlar amcam vardı denedim amcam maç larla alakalı bir siteye girmişti x sitesi diyelim biz buna ben saldırıyı başlattım ve bir baktım amcamın telefonunda girdiği yerlerin hepsini görebiliyorum x sitesine girdiğini görmüştüm amcamada söyledim daha sonra :D sen bilgileri ele geçireceksen ona göre videoyu izle fakat sanırım cookie olarak geliyor bilgiler cookieleri kırman lazım ama artık onu o zaman düşünürsün kolay gelsin
Veriler gelsin de kırmayı da bir şekilde hallederiz. Teşekkür ederim :)

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,539
692
24
Bu veri alma işinde başarılı olursam. Loglama işlemi falan öğrenip o şekil bir şeyler yapsam daha mantıklı olur.
yani şimdi şöyle bu olayda başına bişi gelmez çünkü onlar senin internetiğini kullandıkları için sen o atağı yaptığında zaten anlayamazlar ve senin interntini kullanıyorlar ama sen başka birinin internetinde yaparsan bunu anlara sıkıntı o zaman gizlilik önlemi almalısın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.