Nasıl öğrenebilirim?

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
Forumda çok aradım ancak tam anlatımlı bulamadım ben bu hack işlerini öğrenmek istiyorum ingilizcem b1 seviyesinde o yüzden ingilizce kaynakta olur öneri verir misiniz? Ve bu iş için illa kodlama mı bilmek gerekiyor?

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
Albayımın dediği gibi kendine bir alan secmen gerekiyor yani web mi yoksa veritabanı mı web hack gibi konulari forumda arastirabilirsin bircok konu var pentest araclarının kullanımı cok

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
Merhaba kodlama aşaması hack programları yaparken işini görür

yoksa kodlama öğrenildinmi malesef hacker olunmuyor

tavsiyem sosyal mühendisliği araştırın forumda

sosyal mühendiliği öğrenirseniz facebook twitter instagram wordlpress sayfası gibi

bir çok siteyi hackleyebilirsiniz Phisingi biraz araştırın derim

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
İlla kodlama bilmeye gerek yok ilk önce kendine bir alan seçmelisin.

Albayımın dediği gibi kendine bir alan secmen gerekiyor yani web mi yoksa veritabanı mı web hack gibi konulari forumda arastirabilirsin bircok konu var pentest araclarının kullanımı cok

Merhaba kodlama aşaması hack programları yaparken işini görür

yoksa kodlama öğrenildinmi malesef hacker olunmuyor

tavsiyem sosyal mühendisliği araştırın forumda

sosyal mühendiliği öğrenirseniz facebook twitter instagram wordlpress sayfası gibi

bir çok siteyi hackleyebilirsiniz Phisingi biraz araştırın derim
Daha çok sosyal medya ve site düşürme ddos felan web site hackleme iste insta user için cookies çalma öğrensem yeterli. Hack programı kodlama hedefim yok mesela linke rat koyayım tıklar tıklamaz erişim sağlamam mümkün mü?

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Bak şimdi kodlama hiç öğrenmiyorsun türk altayı haviji acunetixi indirip açık arayıp internette videoları izleyip heçkliyorsun. Sana tavsiyem sonradan pişman olmamak için kodlama öğren matematikle ve fizikle aranı iyi tut.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Bak şimdi kodlama hiç öğrenmiyorsun türk altayı haviji acunetixi indirip açık arayıp internette videoları izleyip heçkliyorsun ve geleceğin lamerisin.Sana tavsiyem sonradan pişman olmamak için kodlama öğren matematikle ve fizikle aranı iyi tut.

Arkadaşın istediği;

"Daha çok sosyal medya ve site düşürme ddos felan web site hackleme iste insta user için cookies çalma öğrensem yeterli. Hack programı kodlama hedefim yok mesela linke rat koyayım tıklar tıklamaz erişim sağlamam mümkün mü?"

İlk cümlen daha uygun, sırf bir kaç siteye dos veyahut bir kaç insta hesabı için C öğrendirip, fizikle desteklemeyelim :)

TheUnStopped

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
995
1
Forumda çok aradım ancak tam anlatımlı bulamadım ben bu hack işlerini öğrenmek istiyorum ingilizcem b1 seviyesinde o yüzden ingilizce kaynakta olur öneri verir misiniz? Ve bu iş için illa kodlama mı bilmek gerekiyor?

İlla kodlama bilmek gerekmiyor tabii bazı programlar aracılığıyla da yapabilirsin (Web sitesi hacklemekten bahsediyorum.) Yok eğer program cracklemek, oyun hacklemek istiyorsan ki -bu çok zor ve uğraştırıcı bir iştir- işte o zaman bilmen gerekir. Web sitesinde de bilirsen lehine olacaktır tabiiki

MetinSenturk

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
485
0
İlla kodlama bilmek gerekmiyor tabii bazı programlar aracılığıyla da yapabilirsin (Web sitesi hacklemekten bahsediyorum.) Yok eğer program cracklemek, oyun hacklemek istiyorsan ki -bu çok zor ve uğraştırıcı bir iştir- işte o zaman bilmen gerekir. Web sitesinde de bilirsen lehine olacaktır tabiiki
Yok sosyal medya hesapları hackleme veya spam bot felan istediğim işte bi de web sitelere ddos felan hiç olmadı SQL den cookies çalma

ArViX

Uzman üye
28 Şub 2013
1,273
0
cos a=cos bc
Arkadaşın istediği;

"Daha çok sosyal medya ve site düşürme ddos felan web site hackleme iste insta user için cookies çalma öğrensem yeterli. Hack programı kodlama hedefim yok mesela linke rat koyayım tıklar tıklamaz erişim sağlamam mümkün mü?"

İlk cümlen daha uygun, sırf bir kaç siteye dos veyahut bir kaç insta hesabı için C öğrendirip, fizikle desteklemeyelim :)

Üstte ki posttan şuan anladım, haklıymışsınız özür diliyorum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.