Nasıl para kazana bilirim ?

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,405
2,596
Merhaba Değerli Üyemiz, aslında bir çok yöntem var. Mesela ne iş ile uğraşıyor iseniz o alanda internet üzerinden satış yapabilirsiniz. Ek olarak fiverr, upwork, Twitch gibi platformlardan para kazanmanız mümkün. Tasarım, yazarlık, tercümanlık gibi bir çok iste bulunup verilen işleri yaparak para kazanmanız mümkün. Ben şahsen kendim kullandığım için söylüyorum. Şuana kadar kazandığım miktar baya fazla. Bu sebepten ötürü bu siteleri size önerdim.

İyi Forumlar

Derhago1

Üye
29 Nis 2019
232
37
T-shirt tasarlayıp satabilirsin. Tasarım ile ilgileniyorsan fiverr biionluk gibi sitelerde iş teklifi almak için adım atmalısın . Bi çok yöntem var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.