Nasıl Para Kazanırım

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
Nasıl para kazanabilirim internetten okul hayatım yok ve bütün günlerim aşırı sıkıcı ve boş geçiyor verebileceğiniz bir taktik fln varmı para kazanabilmek için
(yardım için hepinize teşşekür ediyorum elinize sağlık)

Son düzenleme:

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,065
911
lihtgTHT.php
Merhabalar, öncelikle en basitinden yazılım alanında kendini geliştirerek kendi projelerini yapabilir, satabilirsin. Aynı şekilde tasarım konusunda da. Veya canlı destekler de çalışabilirsin. Birsürü iş imkanı vardır internet üzerinde, kafandaki şeylere göre öneri almak için yapay zeka programlarını da kullanabilirsin.

unknow13

Yeni üye
7 Haz 2022
28
5
Merhabalar, öncelikle en basitinden yazılım alanında kendini geliştirerek kendi projelerini yapabilir, satabilirsin. Aynı şekilde tasarım konusunda da. Veya canlı destekler de çalışabilirsin. Birsürü iş imkanı vardır internet üzerinde, kafandaki şeylere göre öneri almak için yapay zeka programlarını da kullanabilirsin.
teşşekürler

'Albatros

Uzman üye
7 Mar 2023
1,357
881
anka.html
Bilgisayar ortamında iyi bir gelir elde edebilmen için tıpkı hayatta olduğu gibi belirli konularda uzman olman gerek.
Web ortamında kendini geliştirebilir projeler geliştirebilirsin.
Hayatta bir meslek edinip o mesleğe birkaç seneni verip o meslekte ustalaştıktan sonra tekrar sağlam gelirler elde edebilirsin. Örneğin,
inşaat alanında ustalaşabilirsin onu geçtim günümüzde dahi çırak maaşları aylık hesaplama yapınca asgarinin üstünde bir maaşa denk geliyor lakin verilen emeğe o para değermi bilinmez.

12 Nis 2020
186
328
22
-
Bionluk üzerinden freelance içerik üretimi, araştırma, e-ticaret için ürün araştırması gibi hizmetler verebilirsin. Bionlukta kullanıcılar spesifik ilanlar açabiliyor. Bunu freelancer olarak görebilir ve ilana teklif verebilirsin. Haftada birkaç iş alarak en azından giderlerini karşılarsın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.