Nasıl Yüzlerce Site Hackleyebiliriz? [ByDoldis Anlatıyor]

kedi1235

Yeni üye
28 Haz 2012
12
0
Md5 e kadar geldikten sora md5 i kırmak yerine kendimize yeni bir md5 yaratıp kıramadıgımızla değişim yapabiliriz.

mltnlck

Üye
13 Eki 2012
69
0
teşekürler konunuzu okudum güzel diyorsunuzda benim elimde bi tek havij var başka site hacklemek için hiçbirşey yok msle bi sitenin sql açığını buldum onu nasıl hackleyeblrim çünkü sgl açığını buluyum ama nasıl hackleyeyim bilmiyom konulara baktım pek aradığım cevabı bulamadım biri yrdımcı olabilir mi?

themarina

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
478
0
mahşer
Eline emeğine sağlık sormak istediğim bişey var siz sadece açıklı siteleri mi bulup hackliyorsunuz diyelim ki yabancı bi forum sitesi +18 bilindik bi forum sitesi adult paylaşımlarla ünlü diyelim bunu hacklemek isteyince yapamıyor musunuz demek istediğim şu bu yöntemler tüm sitelerde işlemiyor değil mi ?

realmaysa

Üye
16 Nis 2014
74
0
Eline emeğine sağlık sormak istediğim bişey var siz sadece açıklı siteleri mi bulup hackliyorsunuz diyelim ki yabancı bi forum sitesi +18 bilindik bi forum sitesi adult paylaşımlarla ünlü diyelim bunu hacklemek isteyince yapamıyor musunuz demek istediğim şu bu yöntemler tüm sitelerde işlemiyor değil mi ?

Tüm Siteler Hacklense Facebook Da Hackleridik Demi Açık Tarama Programları ile Tarayıp Açıgı anlayıp Açık Üzerinden Saldırmak :RpS_cool:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.