Nasılsınız?

Riocy

Yeni üye
9 Ara 2022
50
16
Reis kelimesi bana göre bir saygısızlık ifadesi içermiyor. O yüzden problem yok. İnsanların mesajlarını okurken hakaret saygısızlık vs var mı diye bakmak birincil adımımız olmalı. Bazen öyle bir kelime yazar ki iyi anlaya da bilirsin kötü de anlayabilirsin. O zaman iyi tarafından düşünmeye çalış.
Zor zamanlardan, ağır imtihanlardan geçtiğim bir dönemdeyim açıkcası. Bazen bu yükün altında bacaklarım kırılacakmış gibi geliyor. Ama yine de kaldırmaya çalışıyorum.
doğrudur reis bende imtihanlardan geçtim bazen okadar sıkıştırıyoki bi an herşeyi bırakıp gideiyim falan diyosun ama en iyisi bitince o rahatlama :) reis ifadesini hitap anlamında kullanmıştım zaten genellikle bunun yanlış bişey olmadığını bilebilecek kişilere karşı bu ifadeyi kullanırım

xmajestar

Katılımcı Üye
13 Ocak 2021
624
105
tzdata-TR
Reis valla nolsun çok şükür bir bilinmeyenlik içinde kaybolmuş gibi kaygıyla yolumuzu arıyoruz imthan bittikçe daha zoru başlıyor

bu arada reis benim genelde hep hitap kelimem yanlış anlaşılmasın :) <3

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
2,027
1,349
Selamun Aleyküm,

Herkese hayırlı akşamlar dilerim,

Bir süredir real problemlerden dolayı aranıda aktif bir şekilde olamadım kusura bakmayın. Bazı arkadaşların telegram'dan yazdığı mesajlara 1 ay sonra dönüş yaptım.

Sizlerinde umarım hali keyfi yerindedir.

Kendinize iyi bakın.
Sizi görmek güzel. Rabbim sıhhat eyler inşallah. Yapabileceğimiz bir şey var ise gönülden ben buradayım. Hayırlı akşamlarınız olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.