Nato Hacked

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tht maalesef yerel basında fazla yer alamıyor bunun ana sebebi türk medyasının hacki önemsiz görmesi ve hack kavramının programlarına çıkardıkları bir kaç güvenlik uzmanından ibaret sanmaları yanında tekil hacklere önem vermemeleridir. nato hacklendi hiç bir tv kuruluşunda yer almadı. gövdedeki defaceler sağlam ama bu saldırılar eş zamanlı yapılabilseydi çoğu tv kuruluşunda yer alırdı.

Son düzenleme:

bukalemun92

Katılımcı Üye
29 Şub 2012
747
0
İzmir!
onun yanında benim tavsiyem,eğer gövde gösterisi yapılacaksa,aynı zamanda bu medya kanallarına da bilgilendirme saldırısı yapılıp o yoldan bilgi verilebilir aynı anda hem natoya mesela saldırı hem de kanallara saldırı yoluyla mesaj işte natoyu hackledik alın size malzeme gibisinden yapılabilir :D

onun yanında benim tavsiyem,eğer gövde gösterisi yapılacaksa,aynı zamanda bu medya kanallarına da bilgilendirme saldırısı yapılıp o yoldan bilgi verilebilir aynı anda hem natoya mesela saldırı hem de kanallara saldırı yoluyla mesaj işte natoyu hackledik alın size malzeme gibisinden yapılabilir :D

doğru yaklaşım nato gibi bir site mutlaka haber yapılırdı burada hackten habersiz olmalarıda mevcut olabilir. basındaki kişilerle letişime geçilip onlara maille bildirmek gerekir.

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
29
(nowhere) in
tht maalesef yerel basında fazla yer alamıyor bunun ana sebebi türk medyasının hacki önemsiz görmesi ve hack kavramının programlarına çıkardıkları bir kaç güvenlik uzmanından ibaret sanmaları yanında tekil hacklere önem vermemeleridir. nato hacklendi hiç bir tv kuruluşunda yer almadı. gövdedeki defaceler sağlam ama bu saldırılar eş zamanlı yapılabilseydi çoğu tv kuruluşunda yer alırdı.

Bi bakıma haklısınız ama bazen durumun böyle olması hoşuma da gidiyo aslında.
Türkiyede tanınmak bizim açımızdan sıkıntılar doğurmaya başlayacaktır , üzerimde baskı hissetmeye başlıyorum.
Dünyada tanınmak Türkiye'de tanınmaktan daha mutlu ediyor beni.
Hem güvenli hem havalı.

Bi bakıma haklısınız ama bazen durumun böyle olması hoşuma da gidiyo aslında.
Türkiyede tanınmak bizim açımızdan sıkıntılar doğurmaya başlayacaktır , üzerimde baskı hissetmeye başlıyorum.
Dünyada tanınmak Türkiye'de tanınmaktan daha mutlu ediyor beni.
Hem güvenli hem havalı.

türkiyede basın üzerine giderse polis soruşturma başlatır belki ve yakalanırsın büyük ihtimal ondan sonra basın seni yere göğe sığdıramaz hukuki boşluktan dolayı ceza alacağını pek sanmıyorum sonraki süreç canlı yayınlar talk show programları ve para kazanma süreci konferanslar toplantılar vs.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.