Ne yapabilirim ?

Trajedik

Üye
1 Ara 2018
134
0
HİDDEN
Merhabalar ben ufak birşey danışmaya geldim.

Eskiden kötü bir bilgisayarım vardı o yüzden arada ufak tefek açıklar arayıp bulur, lol, cs1.6 tarzı oyunlar oynar başından kalkmazdım zevk alırdım

Şimd herşeyi yapabileceğim bir bilgisayarım var ancak hiç zevk almıyorum çok sıkılıyorum öyle böyle değil ne yapsam boş boş masaüstünde takılıyorum

Bana ne önerirsiniz yani artık oyunu geçtim hiçbir oyun zevk vermiyor en yüksek ayarlada oynuyorum ama her oyunu acaba o eski bilgisayarda patates'e alıştığım için mi ?

Reeves

Üye
29 Mar 2019
156
0
Bu yaşadığınız sorun herkes için geçerli sayılabilir genelde hep hırsla en iyi pc'yi aldığımızda her şeyi oynayacağız deriz fakat her şeyin bir sınırı olur ve sonunda oyunlardan sıkılmaya başlarsınız işte o zaman başka bir şey yapmak isteği gelir benim size tavsiyem ise bilgisayarda nelerde iyisiniz ? tasarım mı ? hack vb. işler mi ? kodlama mı ? hangisinden zevk alırsanız hangisine kafanız çalışıyorsa o yöne doğrulmanız sizin için iyi olacaktır hem bilgisayarı iyi ve öğretici kullanmış olursunuz hemde elinizde bir iş olmuş olur.

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap
Benimde şimdi çok kötü bilgisayarım var ve çok iyi bilgisayar almak istiyorum ama bu konuyu okuyunca ne düşüneceğimi bilemedim.

J3iGj2aVanGe

Yeni üye
25 Haz 2012
26
0
Muhtemelen ilerleyen yaş ve hayatın getirdikleriyle ilgili bir durumdur. Uzun vadede güzel sonuçlar elde edebileceğiniz hedefler koyup buna yönelik çalışmalara başlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Hayatı bir oyun olarak görüp tecrübe kasabileceğiniz her fırsatı değerlendirmeli ve bu oyunda üst sıralamalara oynamalısınız. Bu oyunun üst sıralamaları ise iyi hayat şartları, huzur ve mutluluktur. Başarının sizi oyundan daha çok mutlu edebileceği bir platform varsa o da gerçek hayattır. Başarı mutluluk getirir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.