Neden eski tht değil, yeni ve sığ tht?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
"Eskilerin yöneticisi farklıydı be ustam."

Burada herkes "gönüllülük esasına" bağlı olarak yöneticilik yapıyor. Her durumda müsait olamaz doğru ama illa bir geri dönüşü olmalı.. Ben nişanlanırken Basın Medya Kulübünde arkadaşlara grafik öğretiyordum daha sonra müsait olmadığımı ilettim. Eskiye bağlı kalmak şu aralar hoş karşılanmıyor fakat foruma gelen yeni özellikler bile sinir bozucu seviyede

"Son Ziyaret: 11-07-2020 21:52 21:52"
21 karakter uzunluğu
İos telefonda reklamların kare gözükmesi

Alt yönetimin bir suçu olduğunu sanmıyorum asıl olay ÜDY'de bitiyor. Forumun en yetkilileri, en bilgilileri onlar sonuçta. Yeni yönetici alırken 50 defa elekten geçirilmeliler. Güzel bir üslup dersi, ekibi hakkında bilgi, yetenekleri, özellikleri gözden geçirilmeli...

2016-2020 THT eğlenceli ve bilgili insanlarla doluydu, şimdi de öyle fakat bir yerden sonra "sanal arkadaşlarınızlarla" kavgaya tutuşuyorsunuz. Arkanızdan kuyu kazar olmuşlar. :)

marapuntha17

Yeni üye
16 May 2009
6
0
Ghost bir hesaba sahibim, belki de ban sebebidir bilmiyorum ancak burayı oldukça fazla seviyorum. Hele o "Sosyal mühendislik" başlığı hayatıma bir çok artısı olmuştur. Sürekli burayı takip ederim kimi zaman giriş dahi yapmam. Okumak istediğim postu okuyup çıkıyorum. Ancak, sürekli takipteyim. İllaki vardır bir bildikleri ve bunları yapmışlardır. Çok yaşa THT!

Edit: 2009 dan beri üyeyim.

Son düzenleme:

NoteBox

Uzman üye
23 Ağu 2017
1,925
1
21
İrlanda
Artık sıkılmadınız mı bu tarz konulardan?
THT ÜDY tarafından kararlar veriliyor uygulanıyor?
Yapmayın. :D

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Bu konuları gördüğüm her vakit düşünüyorum acaba neden hala ısrarcı olurlar. Eski THT kavramından çıkarsanız sevinirim buna gelişim denir. Eski kavramına bu kadar takılmayın artık bu saçmalıktan vazgeçin Hacking forumu olmaktan uzun süre önce çıktık ve olay kapandı.

Bir moderatör, uzman moderatör, kategori moderatörü ya da üdy'den herhangi birisi sizin konunuza gördüğünde veya yardımcı olabileceği bir konuysa elbet yardımcı olacaktır ancak forumda aktif olan biri vardır ve dönüş yapamayacağı bir durumda ise yanıt vermiyor ya da başka bir yönetciye yönlendiriyorsa ve yine o yönetici de sizi yönlendirmek istiyorsa Telegram adreslerimiz mevcut forumda özel mesaj mevcut siz yazın bizde kontrol edelim.

Buraya alınan yöneticileri eleştirebilirsiniz ancak onlara saygısızlık yapamazsınız. Evet tekrardan söylüyorum bu tür konuları açmaktan vazgeçin ve bu muhabbetleri bırakın forumda yapılan gelişmeler siz üyeler içindir.

İyi çalışmalar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.