Nedir bu Fake ?

CreMieu-X'

Kadim Üye
16 May 2010
5,532
0
Burbank
olmuyo be yüklüyorum fakeyi sonra yükle diyom bir öncesi dosya yükle denen bölme dönüyo ordaki adreside alır yapıstırırsam mynet mail giriş sayfası acılıyo hadi bi yardım be

Galiba bazı kişiler fakeyi yapamamış.Ben sorunun konuyu yazan arkadaşta olmadığını düşünüyorum.Konuyu çok güzel detaylı yazmış.Çoğu fake nedir? başlıklarında olmayan birkaç önemli cümle gördüm.Buradan diğer arkadaşlara öneri yazıyı okumadan saçma sapan yorumlar yapmayın.

mod98

Uzman üye
10 Eki 2009
1,110
0
nereye
Bir şey sorucam neden "Sahte" yerine "fake" kullanıyorsunuz ? (Genel Olarak Konuşuyorum Sadece Sizin İçin Değil Yanlış Anlamayın) Türkçe Neden Katlediliyor ??

drampec

Yeni üye
5 Kas 2011
21
0
kardesim bana yardım edersen sevinirim simdi myney mysitemi aratırıyorum yerine birgo cıkıyor birgoya göre verirmisin komutları

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.