nedir bu image logger ?

zPain

Yeni üye
20 Ağu 2022
37
5
öncelikle belirtmek isterim ki açtığım ilk konu ve bir yanlışım olduysa afedersiniz
bir çocuk bana discord üzerinden spoilerli fotoğraf gönderdi bende spoileri açtığım zaman hem discord tokenim hemde roblox cookie bilgilerim onun eline geçmişti
nasıl oluyor bu anlatır mısınız github üzerinde konuştuğum rdmo1 diye birisi bu aracı denememe izin verdi ve cidden çalışıyordu nasıl oluyor bu

Çözüm
uzun lafın kısası sanalda bir çok şey mümkündür. Sadece anlaşılması zaman alır bazen. İmage loggerler ile çok şey yaptım ben. Şimdi bir değeri pek kalmadı ama hâlâ farklı bir şeyler çıkabileceğine eminim. Log & Sniff. Socket & Connect vs. Sistem yanıltmaya yönelik, cookie edinmeye yönelik. Bir çok şey mümkün. Bundan seneler önce basit bir user-agent şeysi ile facebookda bug vardı & buldum desem inanmaz, gülersiniz. Durum böyle. Yapılabilirliğine inanmamak saçma olur lakin işleyişi çözmek vakit alır.

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
kanka biraz araştırdım senin için, sanırım discordun resim olarak önizlediği bir web sitesi oluşturuyorlar sen tıklayıncada bilgilerin gidiyo filan işte
web sitesi kendisine tıklanmasını sağlayarak discordun cookie lerini alamaz ki, bir şey çalıştırmış olması lazım başka türlü olacak iş değil.

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Konuyu görünce merak edip araştırdım sahte olduğunu söyleyen insanlar gördüm.
Çalıştığına nasıl emin oldun? Hesabına giriş yaptı ve bir şey harcadı mı? Yoksa sadece cookie'nin geldiğini mi gösterdi?

Bildiğim kadarıyla bir bilgisayara uygulama kurrmadan bir sitenin cookie'lerini alamazsın.

zPain

Yeni üye
20 Ağu 2022
37
5
Kimse kimsenin hesabını sadece bir fotoraf göndererek çalamaz bir şey indirmediğine emin misin? Neler yaptığını iyi düşün.
evet tamamen eminim hex düzenleme olayı ile falan oluyormuş sanırım

Konuyu görünce merak edip araştırdım sahte olduğunu söyleyen insanlar gördüm.
Çalıştığına nasıl emin oldun? Hesabına giriş yaptı ve bir şey harcadı mı? Yoksa sadece cookie'nin geldiğini mi gösterdi?

Bildiğim kadarıyla bir bilgisayara uygulama kurrmadan bir sitenin cookie'lerini alamazsın.
benim cookie ve token bilgilerimi bana attı ve herhangi bi dosya indirmedim

githubda rdmo1 diye bir adam var image logger yaptığını iddia ediyor ayrıca bunun video gif ve mp3 tarzında farklı varyasyonları var bunlar gerçek mi bilmiyorum ama adamla konuştuğumda kendisi bana image logger verdi ve bi arkadaşımın cookiesini alabildim
GitHub - Rdmo1/Neptune: Made in Python! Multi Tool for Roblox & Discord, visit now! github sayfası
GitHub - FLUORESCENTXX/One-Click-Image-Logger: A method on how to make a One Click Image Logger! bu linktede kendi image loggerimizi nasıl yaparız bunu anlatıyor hex denilen şey ile ilk defa burda tanıştığım için anlamadım pek bilen birisi varsa tam olarak açıklayabilir mi

zPain

Yeni üye
20 Ağu 2022
37
5
9 Tem 2022
165
48
Herseyi anlatmamissin kardes. Ya bir resim atti veya mp3 sende indirdin sitenin degil tum bilgisayarinin veya androidini hackledi cookileride o sekilde almistir yada discord pishing yedin linke tikladin discord bilgilerin istendi ve sende bilgilerini girdin. Bilgilerini girince hesabin herifin eline. Tam anlat olayi

zPain

Yeni üye
20 Ağu 2022
37
5
Herseyi anlatmamissin kardes. Ya bir resim atti veya mp3 sende indirdin sitenin degil tum bilgisayarinin veya androidini hackledi cookileride o sekilde almistir yada discord pishing yedin linke tikladin discord bilgilerin istendi ve sende bilgilerini girdin. Bilgilerini girince hesabin herifin eline. Tam anlat olayi
ciddiyim asla bişey indirmedim tam olay şöyle arkadaşım beni bi discord sunucusuna çekti birisiyle ters düşmüş çocuk spoiler içeren fotoğraf attı spoileri açtığımda bana direkt benim cookie ve token bilgimi yolladı gerçekten herhangi bişey indirmedim aynısı whatsappda stickerlar ile yapılabiliyormuş bu ne kadar doğrudur bilmiyorum ama
discord fotoğraf içeren linkleri direkt fotoğraf olarak gösteriyor üzerine tıklayıncada sanki linke basmışsın gibi oluyor arkadaşın dediği php trojan tarzı bişey olabilir

evet internette neredeyse tüm image logger veriyorum diyen kişiler dolandırıcı ama bu yöntem gerçek kendim deneyimledim

9 Tem 2022
165
48
ciddiyim asla bişey indirmedim tam olay şöyle arkadaşım beni bi discord sunucusuna çekti birisiyle ters düşmüş çocuk spoiler içeren fotoğraf attı spoileri açtığımda bana direkt benim cookie ve token bilgimi yolladı gerçekten herhangi bişey indirmedim aynısı whatsappda stickerlar ile yapılabiliyormuş bu ne kadar doğrudur bilmiyorum ama
discord fotoğraf içeren linkleri direkt fotoğraf olarak gösteriyor üzerine tıklayıncada sanki linke basmışsın gibi oluyor arkadaşın dediği php trojan tarzı bişey olabilir
Indirmissin bilgisayarima gir iyice kontrol et haci baba

zPain

Yeni üye
20 Ağu 2022
37
5
Kendi arkadasinin token bilgilerinimi aldin. Senmisin magdur arkadasinmi
daha ne kadar açıklayabilirim ben mağdur olduktan sonra kendim bu durumu araştırıp rdmo1 denilen adamdan deneme amaçlı tek kullanımlık bir logger aldım normalde paralı vercekti sonra ben arkadaşıma yolladığımda arkadaşımın discord tokenini alabildim yani diyorum ki bu image logger gerçek bizzat arkadaşımın discord hesabına girdim mağdur olan kişi önemli değil bu aracın nasıl çalıştığı önemli anlatabildim mi

9 Tem 2022
165
48
daha ne kadar açıklayabilirim ben mağdur olduktan sonra kendim bu durumu araştırıp rdmo1 denilen adamdan deneme amaçlı tek kullanımlık bir logger aldım normalde paralı vercekti sonra ben arkadaşıma yolladığımda arkadaşımın discord tokenini alabildim yani diyorum ki bu image logger gerçek bizzat arkadaşımın discord hesabına girdim mağdur olan kişi önemli değil bu aracın nasıl çalıştığı önemli anlatabildim mi
Kizma aga ne dedimki. Gerceklerden soz ettim

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
769
Cudi
Şu tek kullanımlık logger dediğin şeyi atabilir misin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.