NEO Android Wifi Hacker (ROOT Gereklidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

koahantizem

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
790
1
Russia-Tula
Bu programı biliyorum wps wpa tester diye geçiyor ve türkçeye çevirip editlemen gerçekten hoş, eline sağlık :)

Amma velakin.. Wps açıklı modem kalmadı nerdeyse. Ve bu programda şöyle bir özellik var, daha önce bağlı olduğun bir ağı test etmeye kalkarsam, şifreyi hatırlıyor ve sana direk söylüyor. Ayrıca şöyle bir bug'ı da var, mesela daha önce bağlanmış olduğunuz veya bağlı olduğunuz bir ağ var. İsmi "patlıcan" olsun. Bir ağı kırmaya çalışıyorsunuz. Adı da "can" olsun. Bu direk patlıcan ağında can harfleri geçtiği için patlıcan ağının şifresini gösterecek ve bug'a girecek malesef :)

yaptıgın degerlendirme için tesekkur ederim amma velakin senin dediğin orjinal sürümü için gecerli bu editlendiği için senin gördüğün hatalar degişti artık bug falan olmaz .

İyi Forumlar :RpS_thumbsup:

Son düzenleme:

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
yaptıgın degerlendirme için tesekkur ederim amma velakin senin dediğin orjinal sürümü için gecerli bu editlendiği için senin gördüğün hatalar degişti artık bug falan olmaz .

İyi Forumlar :RpS_thumbsup:

Bilemeyeceğim denemek lazım.. Sonuçta türkçe çevrilen bir programın bug'ları neden yok olsun ki?

1 Ocak 2016
145
0
Nereye
Öncelikle Program güzel ellerine sağlık sırf bu wifi kırma merakı için telefona root attırdım. Bir kaç sorum olacak SüperSu yu systeme kurduktan sonra Neo wifi hacker kayboldu bir sorun teşkil eder mi?
ve systeme kurduğum için ilerde unroot atsam telefona sorun çıkartır mı?

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
Bunun Gibi Sürekli Deneyen Varmı Telefonu Akşam Koyalım Sabaha Kadar Denesin tüm wps pinleri :)

yunuEmre

Katılımcı Üye
30 Ocak 2016
945
2
ben kiramadim 10 tane denedim hemde yanindan tek baglandigim kayitli sifreleri kirio

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.