NEO Android Wifi Hacker (ROOT Gereklidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GHOUL

Üye
1 Eyl 2014
100
1
daha önce denemiştim sonuç alamadık editledi isen belki digerlerinide kırar android wps/wpa tester hadi bakalım

BlazGeaR`

Katılımcı Üye
1 Eyl 2014
261
4
usta denedim en az 20 tanenin üstünde wps/wpa ve sinyalleride iyi çekiyordu bana gelen hata hep bu

HATA!
Bağlantı Başarısız Lütfen Yeniden Deneyin veya Farklı Bir Hedef Seçin

BU ÇIKIYOR HEP TELEFONDA ROOT ZATEN

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
usta denedim en az 20 tanenin üstünde wps/wpa ve sinyalleride iyi çekiyordu bana gelen hata hep bu

HATA!
Bağlantı Başarısız Lütfen Yeniden Deneyin veya Farklı Bir Hedef Seçin

BU ÇIKIYOR HEP TELEFONDA ROOT ZATEN
Suan kirdigim wifideyim yurtta sıkıntı yok tum wifileri kiracak diye bisey yok ordan farkli aglari deneyin hedefe yakin olmaya bakin

Paket çözümleme de sorun var diyor, programi indirdim acinca bu hata çıkıyor ?
Android surumunuz nedir ?

GHOUL

Üye
1 Eyl 2014
100
1
daha önce oldugu gibi gene başarısız :S yaklaşık 15 20 farklı agda denedim zaten binadaki wifi aglarının toplamı 7 8 hepside %85 95 arası çekiyor birde bu uygulama eski modemlerde daha çok işe yarıyormuş bi ara başka bi forumda görmüştüm benzer programları da denemiştim hiç birinden sonuç alamadım zaten çogu aldatmaca saglık olsun.

alem0101

Yeni üye
11 Şub 2013
8
0
hocam denedim şifre yeri geldi psk falan sifreyi kopyala ve iptal seçenegi vardı kopyala dedim ayarlardan girdim hata dedi kendi otomatik baglanmıyo ilk başta baglan root diyo tıklıyorum sifre veriyo oda yanlıs çarsıya gittim hiç birini çözemedi

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
hocam denedim şifre yeri geldi psk falan sifreyi kopyala ve iptal seçenegi vardı kopyala dedim ayarlardan girdim hata dedi kendi otomatik baglanmıyo ilk başta baglan root diyo tıklıyorum sifre veriyo oda yanlıs çarsıya gittim hiç birini çözemedi

kayıtlı şifreler den şifre ye bak elle yaz kopyalamada sıkıntı var

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Paylaşımın için sağol dostum senin konuların herzaman cok faydalı ve güzel oluyor

s4 active var elimde ve bizim burda 2 tane zyexel modem tplink felan var rootlasam telefonu acaba bunlardan birini kırarmı belli de olmaz .s batıkanın son cıkardıgı wifi kırma programları kıramadı bunların hiç birini buda kırmaz diye düşünüyorum yanlısmı düşündüm

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Paylaşımın için sağol dostum senin konuların herzaman cok faydalı ve güzel oluyor

s4 active var elimde ve bizim burda 2 tane zyexel modem tplink felan var rootlasam telefonu acaba bunlardan birini kırarmı belli de olmaz .s batıkanın son cıkardıgı wifi kırma programları kıramadı bunların hiç birini buda kırmaz diye düşünüyorum yanlısmı düşündüm

dostum hiç belli olmuyor her wifiyi kıramıyor biraz şans meselesi yani karar senin

Defalt252

Yeni üye
29 Ocak 2015
18
0
Kayseri
Busy box kurulu root var uygulamaya root yetkiside verdim 6 tane wifide denedim ama hiçbirini kıramıyor telefon s5 4.4.2.yinede işine yarayanlar olmuş güzel konu :RpS_thumbup:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.