NEO Android Wifi Hacker (ROOT Gereklidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgun777

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
494
0
Mars
Eline sağlık deneyelim bakalım çalışacak mı...

...Saatler sonra gelen edit;
Uygulama düzgün çalışıyor .Dumpperin tel versiyonunun türkçeleştirilmiş hali .Yararlı ..

Son düzenleme:

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Özür dilerim alt alta olucak sanırsam ama uygulamayı açabilmen için, telefonunda root olması gerekiyor bunun yanında busybox'ı da kurucaksın.

Aurora35

Yeni üye
7 Ağu 2012
33
0
Eline sağlık etrafımda çok modem olmadığı için kendi wifi ağımı telefona unutturup denedim şifremi açığa çıkarda dışarıda işime yarar tekrardan elinize sağlık teşekkürler.

7 Tem 2007
9,549
90
Uygulama güncellendi forumda var mı bilmiyorum istersen google'den " wps wpa tester " diye arat
Google play den indireceğiniz uygulama reklam dolu. İşe yarar fakat reklamlar acayip derecede rahatsız edici. O yüzden hala bu sürümü kullanıyorum. Güncellemenin reklam dışında bi artısı yok.

Selamın aleykum bende yaptım ama sifre olarak kod verıyor lutfen yardımm
Şifreyi kopyala yapıp, wifi menüsüne yapıştırınca ne yazıyor.?

Fero35

Üye
10 Tem 2015
201
0
sifre yanlış dıo garip bir kod verıyor as548184dfsds4d4 gibi ama normalde baglanıo şifreyi istiyoru diger arkadaslarıma vermek ıcın sifre yok ama kod var lutfen ardımcı olursanız sevınırım

Fero35

Üye
10 Tem 2015
201
0
Aa

Google play den indireceğiniz uygulama reklam dolu. İşe yarar fakat reklamlar acayip derecede rahatsız edici. O yüzden hala bu sürümü kullanıyorum. Güncellemenin reklam dışında bi artısı yok.

Şifreyi kopyala yapıp, wifi menüsüne yapıştırınca ne yazıyor.?

sifre yanlış dıo garip bir kod verıyor as548184dfsds4d4 gibi ama normalde baglanıo şifreyi istiyoru diger arkadaslarıma vermek ıcın sifre yok ama kod var lutfen ardımcı olursanız sevınırım ŞİMDİDEN COK TESSEKUR EDERIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.