NEO34 Facebook - Twitter Log tutan Fake THT ÖZEL

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Facebook ve Twitter Hesaplarını ele geçirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Arkadaşlar yaptığım script sayesinde zorlanmadan binlerce hesabı ele geçirebileceksiniz.​
LAFI FAZLA UZATMADAN DEMO SİTELERİMİZE GEÇELİM

FACEBOOK TAKİPÇİ FAKE
TWİTTER TAKİPÇİ FAKE

Dosyaları buradan indirebilirsiniz

Gelen e-posta ve şifreleri görmek için siteadresi/log.txt yapmanız yeterlidir.

TWİTTER DEMO LOG

<-Yapamayanlar çekinmeden konu altında sorunlarını yazabilir veya mesaj atarak bana ulaşabilirler.->

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İŞİNİZE YARADIYSA BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.​
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
THT İÇİN YAPILMIŞTIR BAŞKA YERDE YOKTUR !!!

Son düzenleme:

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Dostum Tebrik Ederimde Konuyu Biraz Açarmısın Biraz Acemiyimde Yani Site Filan Açmammı Gerekiyor :) Cahillime Verin

macgyver

Kıdemli Üye
3 Tem 2012
2,866
1
Dostum Tebrik Ederimde Konuyu Biraz Açarmısın Biraz Acemiyimde Yani Site Filan Açmammı Gerekiyor :) Cahillime Verin

Neo'nun virüs yayma scripti konusuna bak aynı mantık :)
Ellerine sağlık Neo'cum mobilim bakamadım bu arada konularına abone yap beni duvarıma link at yeni konu paylaşınca :D

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Neo'nun virüs yayma scripti konusuna bak aynı mantık :)
Ellerine sağlık Neo'cum mobilim bakamadım bu arada konularına abone yap beni duvarıma link at yeni konu paylaşınca :D

PC ye geçince incelersin kardeşim ;) ok yeni konu açtıkça elimde olduğunca haberlendiririm.

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
formu bıraz asagı cek tarayıcılarda nasıl gorundugunu mutlaka dene oyle koy ;)
kaynak kod olayı hemen hemen çözülmiş güzel
ama sosyal mühendislik sıkıntısı var kolay kolay kimse şifre vermez.
ama bu demo oldugundan sıkıntı yok gerısı gelıstırmeye baglı genel olarak ılerleme var guzel :RpS_thumbup:

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
beyler Bayanlar bu scripti facede yaydım bikaç sayfaya loglara bakarak işe yaradığını görebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.