NEO34 Facebook - Twitter Log tutan Fake THT ÖZEL

antheras55

Katılımcı Üye
24 Nis 2010
578
0
3ba83d9d2848
Hocam bu mantıkda fakat script olarak kendim facebookun aynısını hatta bir kadın profilini üye girişsiz halini yapmıştım. O daha inandırıcıydı inanmayan yoktu :) Fakat öyke oluncada mozilla google tarayıcıları algılıyor ve siteyi tehlikeli diye blackliste atıyor o srunu çözebilseydim o script tam bir yıkımdı adeta :)

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Güzel düşünmüşsunde ortadaki panelde arkada kalan yazılar kotu olmuş onun dışında gayet guzel bunla millet iyi keklenir :D

piso77

Uzman üye
30 Ocak 2013
1,944
1
kardesim ben ftpden siteme atıyorum ama /log.txt yazdıgımda çıkmıyor yardım edermisin

Hack59

Yeni üye
6 Şub 2012
41
0
Çorlu
Keşke Nasıl yapılıcağınıda anlatsaydın yeni başlayanlar için iyi olurdu Eline sağlık kardeşim :)

Hack59

Yeni üye
6 Şub 2012
41
0
Çorlu
peki bu dosyalarda düzenleme yapılmicakmı benim bildigim fake sitelerde düzenleme yapılır kodlarda e-posta adresi falan yazılır ben yaptm o degilde analatım yapsaydın demek istedm :)

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
peki bu dosyalarda düzenleme yapılmicakmı benim bildigim fake sitelerde düzenleme yapılır kodlarda e-posta adresi falan yazılır ben yaptm o degilde analatım yapsaydın demek istedm :)

yok dostum bilerek milleti uğraştırmaya gerek duymadım direk .txt e yazıyo linki site/.txt yaptınmı logları görebiliyorsun.

legendarym4n

Yeni üye
14 Tem 2013
43
0
çok sağol sayende baya hesap çaldım ama keşke arka plana resim koymak yerine yazıyla yapsaydın küçük ekranlarda bayağı kayıyo giriş yeri ama güzel yapmışsın genede teşekkür ederim.

+1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.