NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BraveHunter

Yeni üye
23 Eyl 2013
23
0
HATA.htm Dosyası Yok NEO ALLAH RIZASI İÇİN AT YA BULAMADIM...Lütfenn...!
Mesajla Atarmısın Zahmet Olmazsa..! :D

mertw1

Yeni üye
1 Kas 2013
10
0
Logger Sorunu

Abi herşeyi yaptım ama keyloogerde ftp hesabını anlamadım YARDIMCI OLURMUSUN ?

mertw1

Yeni üye
1 Kas 2013
10
0
Bu looglar nereye kayıtediliyor ?

Abi ftp sorunu hallettim herşeyi yaptım şimdide şunu bulamıyorum.Kurban bunu açınca virüs bulaşıyo ama klavyede yazdıkları falan neereye gidiyor ?

yete12

Yeni üye
2 Kas 2013
1
0
Ftp Kullanıcı

Kardeş Ben Kullanıcı Anlamadım Facebook Eklermisin
*İletişim adresi vermek yasak/-SiPaHi-*

Moderatör tarafında düzenlendi:
9 Ocak 2013
137
0
Pc den
cok güzel bir paylaşım teşşekkürler

Bu Hatayı nasıl düzeltiriz
ujmdm.png

Son düzenleme:

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
NE034 Adamsın usta cok işime yaradı yanlız birşey farketim sende revaltion v3 kulanıorsun fazla log almıor cogunlukla aldıgı lokta boş kendi diyer bilgisayarimda denedim 10 dk normal alıyor sonra şifreleri yolamıyor siteleri filan yoluyor sadece suan başka iyi log alan bir program çnerin varmı acaba kacırmıyan log lari

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
NE034 Adamsın usta cok işime yaradı yanlız birşey farketim sende revaltion v3 kulanıorsun fazla log almıor cogunlukla aldıgı lokta boş kendi diyer bilgisayarimda denedim 10 dk normal alıyor sonra şifreleri yolamıyor siteleri filan yoluyor sadece suan başka iyi log alan bir program çnerin varmı acaba kacırmıyan log lari

FTP ile kullanırsan kaçırmıyo revalation
http://www.turkhackteam.net/turkhackteam-ar-ge-tim/940947-mater-logger-v2-0-yeni-surum.html
bunuda öneririm :D
:D sağol

katilceks

Üye
10 May 2013
234
0
hata

s.a kardesim 4 tane site kurdum 1 saat içinde kapanmaya başlıyor hepsi su otomatık indirme işlemini yapınca site lerHata! Google Chrome abonelerm.tk sitesini bulamadı hatası veriyor diyer 3 sitedede aynı hata oluyor yaptıklarının aynısını yapıorum ama çözemedim neden boyle oldugunu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.