NEO34 virüs yayma scripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bastalavista

Uzman üye
18 Ağu 2011
1,029
0
Ev
Bunu Tw Üzerinden Yapabilecek Birisi Aranıyor Arkadaşlar Bu Bilgisayar Hiçbirşey Olmuyor Herhalde Ya Da Ben Yapamıyorum Lütfen Özel Mesaj Atın Tw Üzerinden Kuralım Şunu.

[NEO]

Kıdemli Üye
14 Nis 2013
2,929
12
Kardeş Yanlışlıkla Yükleye Tıkladım Sorun Olurmu ?

yok kardeşim loglar kendine gelir problem yok :D

Çok Güzel Hocam..

:D

Bunu Tw Üzerinden Yapabilecek Birisi Aranıyor Arkadaşlar Bu Bilgisayar Hiçbirşey Olmuyor Herhalde Ya Da Ben Yapamıyorum Lütfen Özel Mesaj Atın Tw Üzerinden Kuralım Şunu.

tamam ben hallederim bi ara ulaş bana ;)

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Harika ya :) Elimde bir virüs olaydı hemen kullanırdım.Varsa bununla ilgili bir konu bana mesaj at yada mesajımı alıntı yaparak yorum at ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.