Nereden Başlayabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MVPTricky

Yeni üye
25 Kas 2023
2
1
CTF' e girince sunu yaziyor:
Onaylanmamış Hesap, Hesabı Doğrulamak İçin Site Yöneticileri İle İletişime Geçiniz.

George Krieger

Katılımcı Üye
8 Şub 2022
461
122
Yeni uye olarak nereden ilk macerama basliyabilirim?
Üstad Ortadoğu’nun biyerinde kayıp Babil şehrini bul ve oradaki tabletleri yazılanları(Babilce) okuyup yeminini tamamla. Tamamlandıktan sonra önüne bir şarap kadehi çıkacak(meyve suyu aslında) onu iç . (Şaka değil herkez böyle başladı ve böyle başlayacak). Sonra ingilizce—>bilgisayar ve network nasıl çalışır—> sonra nereye yönelmek istiyorsan. Şuan ben kayıp Babil’i buldum ve dediklerimi yaptım şuan ingilizce ediniyorum/ öğreniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.