Nereden Nereye !

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Dostlar Bugün Bazı Duygularımı Sizlere Anlatmak İstiyorum.Artık Savaşın Eşiğinde Bir Ülkeyiz.Çok Şükran Duyuyorum Artık Yalanlara Kalmayan Kürt Halkına.Canlı Bomba Olayına Değinmek İstiyorum.Çoğunuz İzlemişsinizdir Taksimdeki Olayı.Bir İnsan Nasıl Olurda Ölüme Adım Adım Gider.Hadi Allah İnancı Yok Diyelim.İnsanları Öldürüpte Bir Hain Olarak Ölmenin Ne Anlamı Var ? Söylenenlere Göre 2040 Ta Türkiyeye Savaş Açılacakmış Nedenmi ? İlerde En Değerli Şey Olacak Suyun Bize Daha Çok Bahşediliği için.Ülkemizin Değerini Bilelim. Hainlere Göz Açtırmayalım Propogandalara Fırsat Vermeyelim Teröre Lanet Eder Saygılarımı Sunarım.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
O kadar maden dururken (yakın zamanda) su için mi savaş açacaklar?

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Üstadım Madenlerde Var Ama Yaşam İçin Su Çok Önemli Biliyorsunuz Toprağı Delerken Bile Su Kullanılıyor.Topraklar Verimsiz Halk Susuz Düşünün Ne Kadar Kötü Bir Durum.Ek Olarakta %72 si Toprağımızda Bulunan Bor da Geleceğin Teknoloji Harikası İnşallah Milli Olarak Çıkartıp İhracını Yaparız.Fındığı Gönderipte Çikolata Olarak Daha Pahalıya Almak Gibi Olmaz İnşallah.

Son düzenleme:

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Su için Türkiye ile savaşa gireceklerini sanmıyorum. Ekonomik savaş ya da BOR için savaş olur.

HABİR

Kıdemli Üye
7 Şub 2016
2,077
1
CPH
Her sene denizde su seviyesi yükselmekte - bu suyu tatlı suya dönüştürmek elimizde.

Su sıkıntısı yok : )

Saygılar
HABİR

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Gelecekte Ne Olacağını Bilemeyiz Habir Üstad Yükselen Suya Güvenilmez Küresel Isınma Diye Bişey Var 7 Metreye Kadar Yukselecek Sular Diyorlar Ozaman Ne Yapacak Bu Fakir Ülkeler Herşey Allahın Takdiri Bide Burda Konu Su Değil Terör

HackerMustu

Yeni üye
13 Mar 2016
49
0
İSTANBUL
İnş terör örgüt üyeleri ve hainlerin hepsi ölüp geberir ve türkiye düşmanları çatlayıp patlar.
Zaten çin şurda birkaç(10,20) yıl içinde fazla nüfustan çöker.(SUSUZLUK İŞTE)

Faceleser

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
486
0
Onlar taksimde kendilerini patlattıkları zaman cehenneme gideceklerini bilmeyenler onlar da kendilerinin öldükten sonra biryere gitmeyeceklerini veya cennet gibi biryere gideceklerini sanıyorlar . Beyinlerini yıkıyorlar .

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Çin i Düşünelim Okadar İnsana Tuzlu Su mu Arıtacak Bide Bi Tat bakalım Dostum Tatları Ne Kadar Değişik Binlerce Yıl Tatlı Suyun Tadı Aynıydı Bu Tat Değişikliği İnsanlar Tarafından Zor Kabullenilebilir

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
Sudan savaş çıkacağını sanmıyorum.Çünkü deniz suyundan tatlı suyu üretilebiliyor.

Misal gidip bir ülkeye su için savaş açacağına git arıtma tesisi kur. Ülkeye savaş açarsa ekonomisi düşecek ve arıtma tesisi kurmaya bile ekonomisi yetmeyecek. Zaten ülkeden alacağı su nereye kadar?

TRHacker52

Üye
31 Eki 2015
132
0
Ordu
Demekle Olmuyor Üstadım Hangi Suyu Arıtacaksın Amerikada Fırat ve Dicle Gibi Sulaklar varmı Veya İngiltere ve Fransada Burda Anlatmak İstediğim Rabbim Bize 2 Tane Bereket Bahşetmiş Bir Tartışma Yaratmak Değil Allaha Sonsuz Hamdolsunki Bizlere Her Türlü Doğa Mirasını Bahşetmiş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.