netcad 5.1 crack

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tusuba33

Yeni üye
26 Şub 2008
2
0
arkadaşlar ben haritacıyım sizin gibi pc de profösör değilim sizden ricam bu netcad 5.1 yeni versiyonun crack olayını çözmeniz inanın milyonlar size minnettar kalır. teşekkürler.

genius_023

Yeni üye
20 Şub 2008
1
0
arkadaslar netcad 5.1 su ana kadar kimse kıramadı inş kıran birisi çıkarda bizde su 4.0 dan kurtuluruz.inş kırarsınız haber bekliyorum.

jassper

Yeni üye
20 Ara 2009
4
0
5.1

Sevgili arkadaşlarım, ben maden müh.yim. Netcad 5.1 crack sanırım hala yok. Ben araştırdım bulamadım. Bazı arkadaşlarım kursanız bile dosya saklayamazsın dediler.
Yinede 5.1 crack nasıl kurulur bilen varsa bizimle paylaşsın,ona dua ederiz(gerçekten)

jassper

Yeni üye
20 Ara 2009
4
0
netcad 5.1

Netcad 5.1 crack mutlaka vardır,ama bizimle paylaşmak istemiyorlar,nedenini bilmiyorum.Bende olsa hemen sizinle paylaşırım.Ben 5.0 kullanıyorum.
Bekliyoruz 5.1 crack ama,inşallah buluruz,ben söz veriyorum bulursam burada sizinle paylaşacağım.
[email protected]

ibahadir

Yeni üye
6 May 2008
2
0
NetCat 5.1 kırılsa bile ilk kurulum için anahtar gerekir. Orjinalini anahtarı kurmadan kurarsanız daha sonra anahtarı kursanız bile menüler çalışmıyor. Bilginize

ecowit

Yeni üye
12 Kas 2007
1
0
5.1 çalıştıran bir lock 'in (kilidin) kopyalanması gerekiyor... Mesele full kilidi bulmakta.. Varsa elinde olan böyle bir kilit gönderin kopyasını oluşturalım.. Mesela 5.0 kilidi vardı Adapazarı belediyesinin kilidinden kopyalanmaydı. Yine böyle bir belediyede çalışan bir dost kilidi bana ulaştırırsa iş kolay.. Benimle öm den yazışılabilir..

hacker48

Yeni üye
16 Tem 2009
12
0
ben de 5,1 crack ama bana bir rapid bir aylık premium alana yollarım hatasız sorunsuz full modüleri hatasız çalıştırıyor
i

Son düzenleme:

pekgozh

Yeni üye
20 Tem 2007
1
0
xp32 bite yükledim.. ama win7 x64 kullandığımdan denemeler yaptım.. daha başarılı olamadım.. yinede XP kullananlar için (vista'yada uyar sanırım) Netcad 5.1.9.8.8 Crack adlı dosyayı internette aratın..
aslında bütün sorun Win7'e uyarlı Hasp driver'ı bulamadım.. bulduğumda Netcad 5.1 ile uyum sağlamadı

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.