Netflix FakeScript - Full Log // Herorahim

16 Kas 2019
175
25
Azerbeycan
Herkese Merhaba Aradaşlar , Bugün Sizlere Kendiminde Kullandığı Bir FakeScript Tanıtacağım ...

Script Hakkında :
Script : Netflix FakeScript
Log Sistemi : log.txt
Bilgiler : Mail - Şifre - İP - Anlık Tarih/Zaman - Ülke Numara Kodu - Ülke Kısaltması
Denendimi ? : Evet - Konudada Denendi

Başlayalım :):
Öncelikle Bir Host Alıyoruz , Ben İnfinityfree den Bedava Bir Host Aldım .. :): Şimdi Scriptimizi Kuralım ...
Öncelikle FTP Adreslerini Bağlıyoruz ...
FTP Bağlama İşlevi İçin MonsterFTP ve ya FileZilla Kullana Bilirsiniz , Ben FileZilladan Upload Ediyorum
yz5OR7.png

Sonrasında Sitemize Giriyoruz ... Başarılı Bir Şekilde Scriptimiz Kuruldu :) Demo için bknz:(Demo İçin Tıkla
Şimdi Fake Bir Şekilde Giriş Yapalım ( Mail : [email protected] - Şifre : THT01 )
Giriş Yaptıktan Sonra Log Tutuyormu Bakalım ...
VdI3VK.png

Gördüğünüz Gibi Log Tutmuş Şimdi Loga Göz Atalım ...
cB1P1J.png

Çalıştığınıda Kanıtladık ... :)

İndirme Linki : İndirme Linki Tıkla
Virüs Total : VirüsTotal Linki Tıkla - Temiz
Demo : Demo İçin Tıkla

Güvenlik Uyarısı : Sakın Demodan Birşeyler Yapmayın Sitenin Main Adresinde LOG Gözüke Bilir ...

NOT : Yapılan Sosyal Mühendisliklerden TürkHackTeam Platformu ve Herorahim01 Nickli Şahıs Sorumlu Olmamakla Yanaşı Tüm Sorumluluklar Saldırgana Aittir !

Kod:
Kodlama Bana Ait Değildir ...

Son düzenleme:

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,706
575
Aynısını manuel yapmıştım zamanında, yinede eline sağlık diyeyim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.