netflix hesabı çaldım geri alıyorlar

abdoaks

Katılımcı Üye
21 May 2016
325
1
HATAY
Dostlar netflix hesabı düşürdüm geri alıyorlar geri alamamaları için ne yapmam lazım kart bilgisinden geri alıyorlar galiba çünkü teli maili falan değiştim

LetsQ

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
646
1
Ankara
Belki çalınan hesapların güvenlik sorusu cevabı falan vardır hani hesabı kurduğun tarihi nickini falan soruyor ya oradan sıfırlayabilirler sanırım hesap şifresini. Düşük bir ihtimal ama.

Adamın emaili değiştirdigin zaman adama bir mail gidiyor mailin degistirildi kurtar gibisinden oradan geri alabiliyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Haz 2019
59
0
None
Kurucu mailide almalısın sen bilgileri değiştirdiğinde o maile mail geliyor ordan hesabı geri alıyorlar o mail sende olcak ve bilgileri değiştikten sonra gelen kurtarma maillerini siliceksin çöp kutusndanda aynı şekilde bukadar dostum.

abdoaks

Katılımcı Üye
21 May 2016
325
1
HATAY
Kurucu mailide almalısın sen bilgileri değiştirdiğinde o maile mail geliyor ordan hesabı geri alıyorlar o mail sende olcak ve bilgileri değiştikten sonra gelen kurtarma maillerini siliceksin çöp kutusndanda aynı şekilde bukadar dostum.

dostum kredi kartı bilgilerinden alıyor olmasınlar bunların hiçbirine erişimim yok tıklayınca adın soyadın ve kredi kartı numaranı istiyor netflix

bagarior

Üye
30 May 2019
53
0
bütün hesap bilgilerini değiştir kendi hesap bilgilerini yaz tel no email falan ama emailini de düşürmen lazm değiştirmek istiyorsan çünkü oraya doğrulama gidecektir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.