NetSarang Xmanager Enterprise v4.0.0185 (Uzaktan Yönetim Programı)

Bouncer

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
477
0
netsarangxmanagerenterp.jpg

NetSarang Xmanager Enterprise v4.0.0185 (Uzaktan Yönetim Programı)

NetSarang Xmanager Enterprise ile uzak sunucu sistemlerinizi yönetebilir, uzak uygulamaları çalıştırabilir, Windows iş istasyonu veya kişisel bilgisayarınızdan farklı işletim sistemlerine sahip bilgisayarlara dosya transferi yapabilir, baskı işlerinizi gönderebilirsiniz. Xmanager Enterprise bütün kurumsal bilgisayar kaynaklarınızı her bir kullanıcının erişebileceği bir ağa dönüştürür. Xmanager Enterprise günümüzün karmaşık ağ ortamlarında mutlaka sahip olmanız gereken güvenli bir bağlantı çözümüdür...

download.png

NetSarang Xmanager Enterpri…rar (51,10 MB) - uploaded.to

Filejungle.com - #1 Hosting for Easy & Fast File Storage

Get NetSarang Xmanager Enterprise v4.0.0185.rar on Wupload.com

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.