Nette Video İzlerken Kasıyor YARDIM!

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Arkadaşlar Ben Nette Video müzik dinlerken video kasıyo ama mesela youtubede bi video açtım başkabir sekme açmadım videoyu izliyorum,kasma olmuyo.Ama bi sekme açtım başka bir siteye girdim müzik dinlerken youtubede kasıyor ses duruyo bi 3-4 saniye sonra geliyo çözüm nedir ?

YAPILAN ÇÖZÜMLER :

- Pc virüs pprogramıyla Taratıldı
- Kodek pack yüklendi.(K-lite Vb)
- CCleanerla Taratıldı.
- Videoya Sağ tıklayıp açılan penceredeki tik kaldırıldı.
- Başa bir tarayıcıde denendi :)

BackBox

Katılımcı Üye
3 Tem 2007
940
2
Kartepe
sistemini degistir lubuntu kullan bence bende senin ozellklerinde bir bilgiisayar kullanıyorum.Bilgisayar lubuntu ile uçuyor resmen bosuna windows kullanıpta kendinı heba etme o sistemde linux kullan bence.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
sistemini degistir lubuntu kullan bence bende senin ozellklerinde bir bilgiisayar kullanıyorum.Bilgisayar lubuntu ile uçuyor resmen bosuna windows kullanıpta kendinı heba etme o sistemde linux kullan bence.

firefox kullan video konusunda firefox 1. sırada bende google chrome çok takılıyordu bekliyordum yüklenmesini firefox kullanıyorum anında doluyor

deniycem.

ne formatı kardeşim en az 10 kere format atıım post kasma ///İHBAR.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.