Network Ngrok hatası nasıl düzeltilir?

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
14
182
Merhaba ngrok'u dış ağa açtım fakat karşıma bir sayfa çıktı bu sayfayı kaldırmak için aşağıda ngrok aboneliği satın almam ve başka 2 seçenek daha vardı bu sayfayı nasıl kaldırabilirim
Sayfanın ekran görüntüsü
Ngrok hizmetinin çalıştığı terminal penceresini bulun ve ngrok işlemini durdurmak için Ctrl+C yapın.

Ngrok ile oluşturduğunuz tüm dosyalar ngrok'un çalıştığı klasörde bulunur. Klasörün konumu, ngrok'u nasıl yüklediğinize ve yapılandırdığınıza bağlı olacaktır.

Eğer ngrok'u indirip çalıştırdıysanız ve çıktığınız sayfa yerel bir sunucuyu yönlendiren bir yönlendirme adresi ise, yerel sunucunun çalıştığı portu veya hizmeti kapatın.

İşletim sisteminizin açık portlarını kontrol ederek ngrok ile ilişkili olan portları bulun ve bu portları kapatın veya kullanımdan kaldırın.

Bu işlem, farklı işletim sistemlerinde farklı şekillerde gerçekleştirilebilir. Örneğin, Windows işletim sistemlerinde Task Manager veya Linuxda netstat komutu kullanılabilir.

Umarım yardımcı olur.

AskinOlayim

Yeni üye
21 May 2023
40
13
Ngrok hizmetinin çalıştığı terminal penceresini bulun ve ngrok işlemini durdurmak için Ctrl+C yapın.

Ngrok ile oluşturduğunuz tüm dosyalar ngrok'un çalıştığı klasörde bulunur. Klasörün konumu, ngrok'u nasıl yüklediğinize ve yapılandırdığınıza bağlı olacaktır.

Eğer ngrok'u indirip çalıştırdıysanız ve çıktığınız sayfa yerel bir sunucuyu yönlendiren bir yönlendirme adresi ise, yerel sunucunun çalıştığı portu veya hizmeti kapatın.

İşletim sisteminizin açık portlarını kontrol ederek ngrok ile ilişkili olan portları bulun ve bu portları kapatın veya kullanımdan kaldırın.

Bu işlem, farklı işletim sistemlerinde farklı şekillerde gerçekleştirilebilir. Örneğin, Windows işletim sistemlerinde Task Manager veya Linuxda netstat komutu kullanılabilir.

Umarım yardımcı olur.
cevabınız için çok teşekkür ederim fakat ngrok çalıştırırken "ngrok http 4444" gibi bir komut kullanıyoruz şuan açık portlara baktım onlar haricinde bir port ile denedim fakat sonuç aynı 😢

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
14
182
cevabınız için çok teşekkür ederim fakat ngrok çalıştırırken "ngrok http 4444" gibi bir komut kullanıyoruz şuan açık portlara baktım onlar haricinde bir port ile denedim fakat sonuç aynı 😢
Ngrok'u CTRL+C ile durdurduktan sonra site erişilemez olmalı. Eyer hala site aktif ise yerel sunucu üzerinde başka bir servis yada uygulama kullanıyor olabilirsin. Onuda kapatmalısın.

L3N1X

Üye
6 May 2023
201
3
89
Sanal Dünya
Merhaba ngrok'u dış ağa açtım fakat karşıma bir sayfa çıktı bu sayfayı kaldırmak için aşağıda ngrok aboneliği satın almam ve başka 2 seçenek daha vardı bu sayfayı nasıl kaldırabilirim
Sayfanın ekran görüntüsü
Merhabalar, Dediğiniz Gibi Bu Sayfayı Kapatabilmeniz İçin NGROK Aboneliği Satın Almanız Gerekmekte Ama Ücretsiz Olarak da Kullanabilirsiniz

Kullanmak İçin
Mavi Renkli Visit Site Yazısına Bastığınızda Siteniz Karşınıza Çıkacaktır.

AskinOlayim

Yeni üye
21 May 2023
40
13
Ngrok'u CTRL+C ile durdurduktan sonra site erişilemez olmalı. Eyer hala site aktif ise yerel sunucu üzerinde başka bir servis yada uygulama kullanıyor olabilirsin. Onuda kapatmalısın.
evet erişilmez herşey kapalı olduğu halde denedim fakat sonuç aynı
Merhabalar, Dediğiniz Gibi Bu Sayfayı Kapatabilmeniz İçin NGROK Aboneliği Satın Almanız Gerekmekte Ama Ücretsiz Olarak da Kullanabilirsiniz

Kullanmak İçin
Mavi Renkli Visit Site Yazısına Bastığınızda Siteniz Karşınıza Çıkacaktır.
evet siteye gitmek için bir buton var fakat o sayfanın kalması benim için çok daha iyi olabilirdi sayfanın altında 3 adet kaldırmak için çözüm var 1 tanesi abonelik fakat diğer ikisini anlayamadım
Kaldırmak için bunları yapmamı söylüyor fakat ben abonelik dışında birşey anlamadım

Moderatör tarafında düzenlendi:

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
14
182
Kaldırmak için bunları yapmamı söylüyor fakat ben abonelik dışında birşey anlamadım

1.Seçenek (ngrok-skip-browser-warning)

"Ngrok'u başlattığınızda, yerel sunucunuza bağlanmak için bir URL oluşturulur. Bu URL'i tarayıcınızda açtığınızda, ngrok size bazı uyarılar gösterebilir."

ngrok-skip-browser-warning, bu uyarıların tarayıcıda görünmesini engellemek için kullanılır. Yani, bunu isteğinizde ekleyerek tarayıcıda ngrok tarafından gösterilen uyarıları atlayabilirsiniz.

"Bu özellik genellikle otomasyon senaryolarında veya arka planda çalışan uygulamalarda kullanılır. Uyarıları görmezden gelmek için bu başlık değerini kullanabilirsiniz. Ancak, güvenlik nedenleriyle bu özelliği her zaman etkinleştirmemek daha iyi olabilir. Uyarılar, tarayıcınızda ngrok'un işlemleri hakkında bilgi ve güvenlik kontrolleri sağlayarak sizi bilgilendirir. Bu nedenle, geliştirme ve test sürecinde kullanırken dikkatli olmanız önemlidir."

2. Seçeneği bende tam anlamadım. Ne olduğunı bulursam açıklarım.

AskinOlayim

Yeni üye
21 May 2023
40
13
Kusura Bakmayın Biraz Geç Cevap Verdim, Bu Konu Hakkında Abonelik Satın Almak Dışında Birşey Bulamadım Malesef
İlginiz için teşekkür ederim

Proxy yönlendirmesi yaparak geçebilirsin.
Nasıl yapacağım hakkında bilgi veya varsa bir video atabilirmisiniz size zahmet

1.Seçenek (ngrok-skip-browser-warning)

"Ngrok'u başlattığınızda, yerel sunucunuza bağlanmak için bir URL oluşturulur. Bu URL'i tarayıcınızda açtığınızda, ngrok size bazı uyarılar gösterebilir."

ngrok-skip-browser-warning, bu uyarıların tarayıcıda görünmesini engellemek için kullanılır. Yani, bunu isteğinizde ekleyerek tarayıcıda ngrok tarafından gösterilen uyarıları atlayabilirsiniz.

"Bu özellik genellikle otomasyon senaryolarında veya arka planda çalışan uygulamalarda kullanılır. Uyarıları görmezden gelmek için bu başlık değerini kullanabilirsiniz. Ancak, güvenlik nedenleriyle bu özelliği her zaman etkinleştirmemek daha iyi olabilir. Uyarılar, tarayıcınızda ngrok'un işlemleri hakkında bilgi ve güvenlik kontrolleri sağlayarak sizi bilgilendirir. Bu nedenle, geliştirme ve test sürecinde kullanırken dikkatli olmanız önemlidir."

2. Seçeneği bende tam anlamadım. Ne olduğunı bulursam açıklarım.
Script içinemi eklenmeli tam anlamadım ama sizide uğraştırıyorum kusura bakmayın

user.thestorm

Katılımcı Üye
6 May 2023
412
14
182
İlginiz için teşekkür ederim

Nasıl yapacağım hakkında bilgi veya varsa bir video atabilirmisiniz size zahmet

Script içinemi eklenmeli tam anlamadım ama sizide uğraştırıyorum kusura bakmayın

Bunların hepsini tek bir mesajda yazmalısın. Bu Flooda giriyor. Lütfen daha dikkatli olun.

İlgili dizine gidin ve ngrok http --skip-browser-warning port

yazın.

port kısmına sitenin açık olduğu protu girin.

AskinOlayim

Yeni üye
21 May 2023
40
13
özür dilerim kullanmas
Bunların hepsini tek bir mesajda yazmalısın. Bu Flooda giriyor. Lütfen daha dikkatli olun.

İlgili dizine gidin ve ngrok http --skip-browser-warning port

yazın.

port kısmına sitenin açık olduğu protu girin.
kullanmasını pek bilmiyorum özür dilerim ve dediğinizi yaptım fakat o kodu kabul etmedi
ngrok -skip-browser-warning 4444
ERROR: unknown command "4444" for "ngrok"
bu uyarıyı verdi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.