Ngrok ile darkcomet rat

KeremZz

Yeni üye
2 Nis 2020
12
16
Trabzon
Merhabalar,

Ben Ngrok ile port açtım ve bir RAT programıyla bir trojan oluşturdum. Mesela bir kişi bu trojani açtı, ve bana düştü. Ben bilgisayarımı yeniden başlattığımda o kişi silinir mi? Çünkü PC'yi restarladığımdan Ngrok'ta kapandı. Kişi silinir mi, yoksa kalır mı?

İyi forumlar.

packer.py

Üye
29 Eki 2018
213
13
Kişiye attığınız RATın ip ve port bilgileri eski ngrok servisinde kaldığı için herhangi bir işinize yaramaz kişide silinmez uzun süre kullanmak istiyorsanız duckdns ile sabit ip alıp port açmanız gerekmekte bunlarla uğraşmak istemiyorsanız programlama öğrenip kendi RAT larınızı yazabilirsiniz(örnek:İnternete bağlı olduğu için bir mail adresinden gelen komut veya twitter hesabından atılan tivitler ile çalışan RAT programları kullanılıyor.)
işinize yarıyabilcek bir konu:
https://www.turkhackteam.org/trojan...-inject-ayarlari-detayli-anlati-shujaira.html

KeremZz

Yeni üye
2 Nis 2020
12
16
Trabzon
Port açıyorum fakat kapalı gözüküyor, sabit ip almam lazım o da paralı

Eğer ben ngrok ile Kali'den port açarsam, bu portu windows'ta kullanabilir miyim?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Port dinlenmemiş olması gerek yani portu bir araçta kullanıyorsan aynı portu kullanman sorun çıkarır. Ayrı ayrı açmanı tavsiye ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.