Ngrok portuna rat bağlamak

Claria

Yeni üye
25 Kas 2023
9
0
Arkadaslar benim modemde portlar kapali
O yuzden ngrok ile "ngrok tcp 1604" komutuyla port aciyorum 6.tcp.eu.ngrok.io gibi bir link veriyor yaninda ise :73989 diye bir port atiyorum. Onu Herhangi bir rata
Url/dns: 6.tcp.eu.ngrok.io
Port:verdigiport
Diye giriyorum ama kurban actiginda rata düşmüyorda nereye dusuyor yardımcı olur musunuz? Kisacasi ngrok portu ile rat atmak
Tesekkurler 😁

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
824
315
O yuzden ngrok ile "ngrok tcp 1604" komutuyla port aciyorum 6.tcp.eu.ngrok.io gibi bir link veriyor yaninda ise :73989 diye bir port atiyorum. Onu Herhangi bir rata
Diye giriyorum ama kurban actiginda rata düşmüyorda nereye dusuyor yardımcı olur musunuz? Kisacasi ngrok portu ile rat atmak
Tesekkurler 😁
Async RAT Türkçe V0.5.8 Kurulumu Ve Kullanımı (Packetriot) al burdan izle knks

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
Tesekkurler 😁
1604 portuna düşer.

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
işletim sistemim windows nasıl ve nerden yapabillirim
ben linux kullandığınızı düşündüm ama pek bir farkı yok kullandığınız toolda rat dinlemek için girilen porta 1604 olarak girerseniz dinleme yapar dest port diyede geçiyor
hangi rat aracınızı kullanıyorsunuz onda göre yardımcı olabilirm

Claria

Yeni üye
25 Kas 2023
9
0
ben linux kullandığınızı düşündüm ama pek bir farkı yok kullandığınız toolda rat dinlemek için girilen porta 1604 olarak girerseniz dinleme yapar dest port diyede geçiyor
hangi rat aracınızı kullanıyorsunuz onda göre yardımcı olabilirm
AsyncRat,Borat,Xworm,VenomRat,Darkcomet gibi rat uygulamalarim var siz hangisini kullaniyorsunuz en etkilisi nedir yardimci olabilirmisin?

Discord: Claria.

bqtw

Üye
22 May 2023
166
41
AsyncRat,Borat,Xworm,VenomRat,Darkcomet gibi rat uygulamalarim var siz hangisini kullaniyorsunuz en etkilisi nedir yardimci olabilirmisin?

Discord: Claria.
Ben andriod rat ilgileniyorum genellikle pc için hiç denemedim ihtiyacım olmadı ama Async.Dark felan iyi diye biliyorum siz dc istek kabul etmiorsunuz dm üzerimden ismimi yazarım eklerseniz yardımcı olurum.

Claria

Yeni üye
25 Kas 2023
9
0
Ben andriod rat ilgileniyorum genellikle pc için hiç denemedim ihtiyacım olmadı ama Async.Dark felan iyi diye biliyorum siz dc istek kabul etmiorsunuz dm üzerimden ismimi yazarım eklerseniz yardımcı olurum.
Hangi android rat uygulamasini kullaniyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.