Nj Rat Server FUDlama %100 FUD | 35/0 Server Clean - 2016

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Herkese Merhaba Arkadaşlar Bu Güz Sizlere NJ RAT Serverini Nasıl %100 FUD Yapılır Onu Anlattım.
NOT : Videonun Sonunda Kullandıgım Programı Size Vermicem Size Crackli Program Paylaşmak İstemem Siz Google Amcaya ".Net Reactor" Diye Aratırsanız Çok Rahat Bulursunuz
Sizin İçin Hazırladıgım Ögretici Video ;

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=E7FDF-8R9BA[/ame]

Buda Tarama Sonucu ;
Filename: Test.exe
Filesize: 274,00 kB
Date: 2016-08-14 19:50:14
MD5: 235a1466befa5dfaf0487306175ddc31
SHA1: 6885ca2692e9379e6a5403125bbf7cdc9fe9ef86
Status: Clean
Rate: 0/35

Details:
Ad-Aware - File is clean
A-Squared - File is clean
Avast - File is clean
AVG Free - File is clean
AntiVir (Avira) - File is clean
BitDefender - File is clean
BullGuard - File is clean
Clam Antivirus - File is clean
COMODO Internet Security - File is clean
Dr.Web - File is clean
ESET NOD32 - File is clean
eTrust-Vet - File is clean
FortiClient - File is clean
F-PROT Antivirus - File is clean
F-Secure Internet Security - File is clean
G Data - File is clean
IKARUS Security - File is clean
K7 Ultimate - File is clean
Kaspersky Antivirus - File is clean
McAfee - File is clean
MS Security Essentials - File is clean
NANO Antivirus - File is clean
Norman - File is clean
Norton Antivirus - File is clean
Panda CommandLine - File is clean
Panda Security - File is clean
Quick Heal Antivirus - File is clean
Solo Antivirus - File is clean
Sophos - File is clean
SUPERAntiSpyware - File is clean
Trend Micro Internet Security - File is clean
Twister Antivirus - File is clean
VBA32 Antivirus - File is clean
VIPRE - File is clean
Zoner AntiVirus - File is clean

Scan Result: https://scan.majyx.net/scans/result/50be0821dde26c38529982e3803bdfe78735dd11
Scan by MaJyx Scanner

~# Coder Bourreau
[/SIZE][/COLOR][/FONT]​

Son düzenleme:

VproS

Üye
10 Mar 2016
138
0
?
Bundan 1 Yada 2 Ay Önce Bu Yöntemi Benim PC Me Yardım Amaçlı Geldiğinde Benden Öğrenmiştin Ve Bir Yardım Etmeden Çekip Gittin Pcden Sadece Yöntemimi Öğrendin Çekip Gittin Sen Bir Undetected çi Falan Değilsin Bir Şeyden Anladığın Yok Bu Yöntemle Sadece Avast Hips Microsoft Hips Ve AVG Hips Geçersin Eset Hips Geçmen İmkansız Bu Arada Undetectedçi Falan Olamazsın Sen

16 Ağu 2015
157
0
Bundan 1 Yada 2 Ay Önce Bu Yöntemi Benim PC Me Yardım Amaçlı Geldiğinde Benden Öğrenmiştin Ve Bir Yardım Etmeden Çekip Gittin Pcden Sadece Yöntemimi Öğrendin Çekip Gittin Sen Bir Undetected çi Falan Değilsin Bir Şeyden Anladığın Yok Bu Yöntemle Sadece Avast Hips Microsoft Hips Ve AVG Hips Geçersin Eset Hips Geçmen İmkansız Bu Arada Undetectedçi Falan Olamazsın Sen

eğer dediğin gibiyse emek hırsızlığı.

LOGGER8

Katılımcı Üye
27 Haz 2016
279
0
Kodların İçi
Dediklerin Doğruysa Harbiden Hainmiş Geçmiş Olsun :(

VproS

Üye
10 Mar 2016
138
0
?
eğer dediğin gibiyse emek hırsızlığı.
Kesinlikle Doğru Kardeşim Yöntem Sadece Bahsettim Antilerde İşe Yarıyor Hips Olarak Taramada 1/35 Yada 0/35 Oluyor Ne Dİyeyim En Azından İnsan Skypeden Bir Cevap Yazardı Çekip Gittikten Sonra Asla Yardım İstemeyin Yönteminiz Dİrek Bu Ve Bunun Gibiler Yüzünden Çöp Olur

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara

Bundan Ben Bir İki Ay Önce Felan Bilmem Geçenlerde Bir Arkadaşım Gösterdi Bende Derleyip Burda Sundum Ha Senin Birgisayrdan Çekip Gitmedim Sagğlık Sıkıntılarım Vardı Bilip Bilmemden Konuşma Eger Diyosan Emek Hırsızılıgı Sana Buda Yüzlerze Metot Gösterebilirim Sadece Bu Kolay Diye Paylaştım

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Ha Bide Ortada Emek Hırzızlıgı Felan Demişşin Program Sanamı Ait Ben Kendi Adıma Mı Çıkartıp Millete Dagıtıyorum Cidden Bu Konuşmalarınız Beni Üzdü Bilip Bilmeden Konuşan Çok Var Ben Bu Formda 2012 Den Beri Burdayım Bu Geçensenenin Hesabı Özgün Bir Yazılım Yani Demeyin Emek Hırzızlıgı Bütün Forumlarda Vardır Bu Program Ha Begenenlerde Sıkıntı Yok Eyw

16 Ağu 2015
157
0
bildiğim kadarıyla bu server to source yöntemi. sadece vb.net rat'larda çalışır, darkcometten emin değilim.

VproS

Üye
10 Mar 2016
138
0
?
Bundan Ben Bir İki Ay Önce Felan Bilmem Geçenlerde Bir Arkadaşım Gösterdi Bende Derleyip Burda Sundum Ha Senin Birgisayrdan Çekip Gitmedim Sagğlık Sıkıntılarım Vardı Bilip Bilmemden Konuşma Eger Diyosan Emek Hırsızılıgı Sana Buda Yüzlerze Metot Gösterebilirim Sadece Bu Kolay Diye Paylaştım

Sağlık sıkıntılatının olduğunu bildirmen bu kadarmı zordu ozaman mesaj bile çekmedin başka yöntem bildiğinide sanmıyorum ayrıca en fazla base 64 ile şifreleyip server üzerinden fudlamayı da belki biliyorsun oda redjohnun methotu yani lütfen bahane arama bildiğin pcme geldin yardım amaçlı diyerek program ne falan dedin sonra saçma sapan bişeler yapıp çıkıp gittin ben senin üzülmenden 10 kat daha fazla üzüldüm

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Sağlık sıkıntılatının olduğunu bildirmen bu kadarmı zordu ozaman mesaj bile çekmedin başka yöntem bildiğinide sanmıyorum ayrıca en fazla base 64 ile şifreleyip server üzerinden fudlamayı da belki biliyorsun oda redjohnun methotu yani lütfen bahane arama bildiğin pcme geldin yardım amaçlı diyerek program ne falan dedin sonra saçma sapan bişeler yapıp çıkıp gittin ben senin üzülmenden 10 kat daha fazla üzüldüm

Evet Biliyorum RED in Programını Geldim Yardım Ettim Dogru Sonra Programı Aldım Oda Dogru Saçma Sapan Bişiler Yaptın Dedin Oda Seni Beklerdim Biraz O Gün Yatıcaktım Bi Yerdeydin Eve Geliyodun Galiba Eve Gelince Mjs Attın Sonra Benim Uyumam Gerekiyodu Ama Sana Bişiler Göstermeye Çalıştım Yanlış Hatırlaıyosam Tmm Diyelim O Günden Sonra Bu Bilgisayara Kaç Kez Format Attım Kaldımı Geçenlerde Bir Arkadaşımdan Aldım Bende Bu Proramı Ama Neyse Canın Sağolsun Senden Aldım Diyelim Programı Burda Bu Tarz Şeyler Yüzünden Birbirimiz iKırmaya Gerek Yok Senin Dedgini Gibi Olsun Kardeşim Ben Burda İsteyen Olursa Özelden Yardım Ederim Konuyu Uzatmaya Gerek Yok ! :RpS_rolleyes:Eyw

VproS

Üye
10 Mar 2016
138
0
?
Evet Biliyorum RED in Programını Geldim Yardım Ettim Dogru Sonra Programı Aldım Oda Dogru Saçma Sapan Bişiler Yaptın Dedin Oda Seni Beklerdim Biraz O Gün Yatıcaktım Bi Yerdeydin Eve Geliyodun Galiba Eve Gelince Mjs Attın Sonra Benim Uyumam Gerekiyodu Ama Sana Bişiler Göstermeye Çalıştım Yanlış Hatırlaıyosam Tmm Diyelim O Günden Sonra Bu Bilgisayara Kaç Kez Format Attım Kaldımı Geçenlerde Bir Arkadaşımdan Aldım Bende Bu Proramı Ama Neyse Canın Sağolsun Senden Aldım Diyelim Programı Burda Bu Tarz Şeyler Yüzünden Birbirimiz iKırmaya Gerek Yok Senin Dedgini Gibi Olsun Kardeşim Ben Burda İsteyen Olursa Özelden Yardım Ederim Konuyu Uzatmaya Gerek Yok ! :RpS_rolleyes:Eyw
Bana Yardım Etmen Gerkirken Gittin Ne Diyeyim Senden Sadece İnsanların Pcsine Girdiğin Zaman En Azından Yardım Et Programı Alıp Çıkma Kim Benim Yerimde Olsa Böyle Düşünür Hasta Olsaydın Pcme Hiç Gelmemen Gerekirdi Yani Ne Diyeyim Başarılar Dilerim

Bourreau

Katılımcı Üye
2 Tem 2015
853
0
Ankara
Bana Yardım Etmen Gerkirken Gittin Ne Diyeyim Senden Sadece İnsanların Pcsine Girdiğin Zaman En Azından Yardım Et Programı Alıp Çıkma Kim Benim Yerimde Olsa Böyle Düşünür Hasta Olsaydın Pcme Hiç Gelmemen Gerekirdi Yani Ne Diyeyim Başarılar Dilerim

Eyw Teşşekür Ederim Bu Sıralım Boşum Yardım Edilicek Konu Varsa İlgilenebilirm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.