NjRat İndirmek İçin Virüssüz Link

GrassGamersTv

Yeni üye
26 Haz 2021
20
2
25
Arkadaşlar Ben Normalde Darkcomet Rat Kullanıyorum . Çünkü Ona Alışmıştım . Ama Windows 10 Bilgisayarlarda Trojan Çalışmıyor Diye Artık Kullanmıyorum . Yeni Rat Programlarını Araştırırken Njrat ı Keşvettim . Ama Düzgün Çalışan Linkini Hiçbiryerde Bulamadım . Bir Bilginiz Varsa Buraya Yazarmısınız . Njrat İndirmek İçin Giren Arkadaşara Özürlerimi Sunuyorum .

Son düzenleme:
20 Haz 2021
90
15
19
Arkadaşlar Ben Normalde Darkcomet Rat Kullanıyorum . Çünkü Ona Alışmıştım . Ama Windows 10 Bilgisayarlarda Çalışmıyor Diye Artık Kullanmıyorum . Yeni Rat Programlarını Araştırırken Njrat ı Keşvettim . Ama Düzgün Çalışan Linkini Hiçbiryerde Bulamadım . Bir Bilginiz Varsa Buraya Yazarmısınız . Njrat İndirmek İçin Giren Arkadaşara Özürlerimi Sunuyorum .
Merhaba kıdemli kardeşim , bende windows 10 kullanıyordum darcomet 5.3.1 çalışıyordu bence sen bir şeyi yanlış yaptın.

Hiko01

Yeni üye
8 Kas 2022
1
0
Forumumuzda virüssüz njrat yazılımını indirme ile alakalı bir çok konu bulunmaktadır. Açılan bu konulara bakarak njrat yazılımını kolayca indirebilirsiniz. Hatta aşağıda bir kaç tane link verdim oradan njratı indirebilirsiniz. Tamamen virüssüzdür. Ama gönlünüzün rahat etmesi için sizde virüs taraması yapabilirsiniz. Rar şifresi vs. verdiğim linkte bulunuyor, njrat yazılımını bilgisayarınıza indirip kurabilirsiniz.

1. Link: Tıkla
2. Link: Tıkla
benim sorum varda şimdi sanal bilgisayara kursam rati milette atsam çalışır mı yoksa çalışmaz mı ?

BlackDynamite

Katılımcı Üye
7 Kas 2023
836
328
Arkadaşlar Ben Normalde Darkcomet Rat Kullanıyorum . Çünkü Ona Alışmıştım . Ama Windows 10 Bilgisayarlarda Trojan Çalışmıyor Diye Artık Kullanmıyorum . Yeni Rat Programlarını Araştırırken Njrat ı Keşvettim . Ama Düzgün Çalışan Linkini Hiçbiryerde Bulamadım . Bir Bilginiz Varsa Buraya Yazarmısınız . Njrat İndirmek İçin Giren Arkadaşara Özürlerimi Sunuyorum .
njRAT 0.7d Horror Edition burdan izle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.