Nova Design Özel Tasarım + PSD (Kesinlikle İncele!)

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
5,084
6,162
[C*]
Nova Design

Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı geceler.
Bugün opsiyonel (değiştirilebilir) arkaplanlı bir tasarım yapmak aklıma geldi ve bunu da Nova Design 'a hediye etmek istedim.
Opsiyonun kullanım kılavuzu aşağıdadır.
Sağ, Sol ve Orta kısım olarak tasarımı 3 parçaya böldüm ve her bölüme 6'şar adet editlemiş olduğum stock görsel ekledim yani esas sonuç için 6x6x6 adet seçeneğiniz var ve bunlara ek kendi hazırladığım renkli CC ler bulunmakta..

Neyse uzatmadan tasarımdan birkaç renkli örnek atalım.
Ayrıca bunlar sadece örnek siz daha fazlasını da çıkartırsınız.

Kullanım Kılavuzu

PSD
Boyut: 154 MB
Link: https://www.dosya.tc/server29/be4r19/Nova_Design_Tasarim.rar.html

Virüs Total
Sonuç: 0/59
Link: https://www.virustotal.com/gui/file...9ed9c1cef350b206814d109d35be4a0f468/detection

Not
Böyle bir tasarım PSD sini başka yerde bulamazsınız arkadaşlar, grafik tasarıma merak salmış arkadaşlar inidirip incelerlerse kendilerini geliştirme açısından katkı sağlayacağına eminim, Grafik Tasarım Ekibinde olsam bu tasarımı sadece VİP odasında paylaşırdım ama amaç birilerine birşeyler öğretmek, sevdirmek, heveslendirmek olduğunda düşünmeden herkesle özellikle de sizlerle paylaşmaktan da hiç çekinmem. Şu korona virüs günlerinde sizlere de tavsiyem evlerinizden zorunluluk olmadıkça çıkmamanız ve bu süreçte de kendinize sürekli birşeyler katmanızdır.

Ayrıca çalışmayı indirenlerden veya beğenenlerden ricam teşekkür etmeleri veya en azından bir yorum yapmaları ki göremeyen üyelerimiz de farketsin.

Saygılarımla
sakaryalite

d4rw1n

Katılımcı Üye
11 May 2020
269
0
Graphicmania
Cevap: Nova Design Özel Tasarım + PSD | sakaryalite (Kesinlikle İncele!)

Eline sağlık dostum tasarım hoş görünüyor :))

Ogehan

-
5 Haz 2016
2,139
239
</>

Örnek aldığım tek kişi olabilirsin harika olmuş.Renk uyumu , Opaklık herşey harika emeğine sağlık dostum .)

Edros Detretus

Kıdemli Üye
25 Haz 2009
2,456
31
/var/named

Emeğine sağlık, sondaki Salvador Dali’li olan apayrı, harika görünüyor.

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
10
:C / Adobe

Ellerinize sağlık hocam her şey çok güzel olmuş :)

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,825
426
localhost

PSD paylaştığın için ayrıca kralsın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.