Çözüldü Numara Sorgu

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
536 ile başlayan numara beni aradı ptt den paketiniz var işte kartal adliyesinden gelmişte şöylede böylede beni dolandırmaya çalışıyorlar.
Numara elimde , numara sorgu yapabileceğim yer var mı?
hat turkcellmiş.
upcall demeyin işe yaramıyor upcall.

Moderatör tarafında düzenlendi:
28 Nis 2019
111
1
BSoD
536 ile başlayan numara beni aradı ptt den paketiniz var işte kartal adliyesinden gelmişte şöylede böylede beni dolandırmaya çalışıyorlar.
Numara elimde , numara sorgu yapabileceğim yer var mı?
hat turkcellmiş.
upcall demeyin işe yaramıyor upcall.

Merhaba,

Herhangi bir program veya Turkcell'le bağlantısı olmayan bir kaynaktan öğrenebileceğini zannetmiyorum(Varsada ben bilmiyorum)

Eğer gerçekten öğrenmen gerekiyorsa 4.50 TL'ye Turkcell'in kendi servisi var bu linkte bütün detayları vs. yazıyor belki işine yarayabilir ben daha önce denemiştim ve başarılı sonuç almıştım.

Denemek istersen https://www.turkcell.com.tr/servisler/bilinmeyen-numaralar bu bağlantıdan ulaşabilirsin. (birde daha basit bir şey var bazı numaralarda işe yarıyor sende biliyorsundur rehbere kaydedip Whatsapp'tan fotoğrafını ve ismini görebiliyorsun eğer herkese açık yaptıysa tabi)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.